Skocz do zawartości
krswow

Problemy z serwisem/rzeczoznawca - odmowa naprawy awarii wyświetlacza

Rekomendowane odpowiedzi

krswow

cześć,
    Ok, miesiąc temu wysiadł mi wyświetlacz w gear S. Podczas spaceru ekran wygasł i wpierw wyblakły na nim kolory po czym całkiem padł i już się nie włączył. Dwa dni później gdy udałem się do sklepu  gdzie dokonałem zakupu zauważyłem wraz z sprzedawcą malutką kropeczkę sugerującą rozlewanie się wyświetlacza. Odesłałem go na gwarancji lecz serwisant nie raczył nawet otworzyć urządzenia twierdząc, że może powodować to dodatkowe uszkodzenia... i odesłał mi urządzenie  twierdząc, że jest to uszkodzenie mechaniczne, co  jest wierutną bzdurą gdyż na wyświetlaczu nie ma śladu po uderzeniu bądź innym zdarzeniu. Najpewniej odkleił się wyświetlacz co wcale nie jest niczym nienaturalnym dla zakrzywionych ekranów. Dodam, że Samsung na całą Polskę ma tylko 1 serwis, w którym dokonuje się napraw smartwatchy.... Zgłosiłem sprawę do sądu konsumenckiego lecz sprzedawca broni się opinią serwisu. Pytanie do was czy znacie może jakiegoś rzeczoznawcę na terenie pomorza, który przyjrzałby się urządzeniu i ocenił faktyczną przyczynę uszkodzeń urządzenia ? 

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    spej

Nie wiem gdzie wysłałeś regeneris warszawa zapewne, ja mojego Gear 2 oddałem do ich punktu partnerskiego w Bielsku Białej powodem był wypalony wyświetlacz jakież było moje zdziwienie gdy po tygodniu dostałem "naprawiony" to znaczy nowy zegarek tylko pasek mój :) Sprawa całkiem świeża zegarek odebrany 20 lipca. 

PLAY MUSIC ul Cyniarska 36 Bielsko-Biała Samsung, HUAWEI Czynne: pon-pt 8-17 43-300 Nr telefonu +48 33 812 32 05 Faks   Adres e-mail [email protected]@pm7.pl Godziny pracy pon-pt 8-17

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krswow

Dokładnie tak jak piszesz kolego...Hmm zna ktoś może takowy serwis bliżej trójmiasta :) ? Czy może przesłać go bezpośrednio do Bielska co uważasz/cie ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi