Skocz do zawartości
Seiko

AICP11- Android Ice Cold Project (MM 6.0.1)

Rekomendowane odpowiedzi

mam zawsze widget do temperatury procka i baterii chyba że te widgety kłamią .... i kernel adiutor to samo pokazywał

Edytowane przez reggae.danek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co zrobic jak wyskakuje mi co jakis czas "Niestety aplikacja synchronizacja kontaktów google zostala wytrzymana"?

Edytowane przez Kuba Galus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    piskorfa

Cześć

Team AICP nie będzię już wspierał wersji 11 i przerzuca się na 12.1. Ostatnie nightly AICP 11 dla D855 wypuścili 9 października.

Od tego czasu trochę w źródłach się pozmieniało, więc dzisiejszego dnia upichciłem dla siebie nowy build. Ja jeszcze przy 11 zostaję ze względu na xposed :)

Kompilacja jest robiona z optymalizacjami JustArchi, ma powiększoną historię połączeń w dialerze do 5000, zmniejszony limit zajętości pamięci wewnetrznej podczas instalacji aplikacji z 10% do 2%

Jakby kto chciał potestować, to mój nieoficjalny AICP 11 dla D855 z dnia dzisiejszego jest dostępny tu:

https://www.dropbox.com/s/11nhg9vpu3wl4wc/aicp_d855_mm-11.0-UNOFFICIAL-20161107.zip?dl=0

Changelog tu:

https://www.dropbox.com/s/l1quznlpy94bl6e/aicp_d855_mm-11.0-UNOFFICIAL-20161107-Changelog.txt?dl=0

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelos156

Ja właśnie siedzę na oficjalnym systemie AICP 12.1 I MUSZĘ powiedzieć DAMN!! Szybkość i bateria na najwyższym możliwym poziomie.

Oczywiście mam ustawione FHD dpi 325 prócz tego wgrywalem stock gapps, aczkolwiek dużo googlowskich aplikacji usunąłem. Zależało mi tylko na force touch.

24d64371c8e23ec68de91cd257619da8.jpgb59e38b52d27c90d1470ba20e07f6106.jpg

×AICP³×

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi