Skocz do zawartości
Zeely

Problem z Google Pay - nie mogę dodać karty debetowej. Ponadto aplikacja gryzie się z Xposed

Rekomendowane odpowiedzi

maxprzemo

@giaur500

Dokładnie w 100% się zgadzam. To nie działa na zasadzie, że ja chcę obejść zabezpieczenia google proszę mi podać metodę. Ponieważ nad bezpieczeństwem systemu android pracuje 35000 zawodowych programistów i to nie jest kwestia edycji jednego pliku. To nieustanna zabawa w "kotka i muszkę" , my robimy zabezpieczenia a ktoś je łamie. Dzisiaj coś działa a jutro już nie.Mając root'a jesteśmy hackerami androida i łamiemy zasady :) . Nie liczcie na to że jakaś metoda będzie działać wiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam za to problem z dodaniem karty.. Wpisuje wszystko dobrze, a aplikacja wmawia mi że się nie zgadzają dane.. Ktoś coś ?

Edytowane przez japier12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    giaur500

W kwestii obejścia zabezpieczeń, podobno to JESZCZE działa: https://www.xda-developers.com/use-android-pay-with-xposed-without-rebooting-with-magisk/ - można zrobić tymczasowy unroot, działa niby Android Pay, a co za tym idzie, pewnie będzie działać płatność zbliżeniowa IKO, jak i pozostałe aplikacje, które czepiają się roota.

Ja jednak nie przetestowałem tego jeszcze, więc więcej nie powiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 20.11.2016 o 12:52, japier12 napisał:

Ja mam za to problem z dodaniem karty.. Wpisuje wszystko dobrze, a aplikacja wmawia mi że się nie zgadzają dane.. Ktoś coś ?

Mam ten sam problem, przy weryfikacji karty przez bank pojawia się komunikat "Sprawdź poprawność danych karty" i każe spróbować jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi