Skocz do zawartości
glaedrem

MIUI PL - 1.9.30 - Bugi

Rekomendowane odpowiedzi

zHSQ4.png

###### | Download 1.9.30

(PL pojawia się od sobotniego popołudnia)

Informacje:

• Temat ten dotyczy tylko i wyłącznie rozmów na temat spolszczenia do najnowszej wersji MIUI. My nie tworzymy ROMu, jedynie go tłumaczymy.
    • Najnowsze tłumaczenie zostało przygotowane z myślą o wprowadzeniu OTA (już niedługo!) we współpracy z miuiandroid.com. Mogą pojawić się nieprzetłumaczone kwestie, które postaramy się na bieżąco wyłapywać.

Lista wspieranych urządzeń:

• HTC: Desire, Desire Z, Desire S, Desire HD, HD2, Nexus One
    • Motorola: Defy, Milestone
    • Samsung: Galaxy S, Galaxy S II, Nexus S
    • LG: Optimus 2X

Pomocne linki:

Schemat zgłaszania bugów:

[b]Twoje urządzenie:[/b] nazwa smartphona
    [b]Sposób instalacji najnowszej wersji:[/b] OTA / Full ROM
    [b]Recovery[/b]: CWM / Open R / Amon Ra
    [b]Problem: [/b] opis Twojego problemu

Edytowane przez glaedrem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grekki

Ja mam problem mianowicie po wgraniu przez CWM Miui na DZ 1.9.30 telefon nie chce się uruchomnić cały czas mam te logo MIUI i tak w koło

Edit

Nie zrobiłem wipe przed instalacją romu

Btw żaden z linków do spolszczenia nie działa

Edytowane przez Grekki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Btw żaden z linków do spolszczenia nie działa

Bo nasze tłumaczenia pojawiają się zawsze w weekend - zazwyczaj w sobotę - i jest o tym informacja w poście.

Co do tego bugu: my robimy tłumaczenia, nie rom MIUI, więc takie kwestie to do miuiandroid.com. Zrób wipe'a i wgraj rom jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daniol

mialem tak samo jak bys sie przyjzal to wyglada ze system dzial bo jak nacisnolem przycisk wylaczenia to zadzalala animacja crt wiec mimo ze leciala animacja odpalania systemu przejechalem palcem tak jak do odblokowania i faktynie pokazal sie system tez nie robilem wipe a juz myslalem ze bede musial zaczynac od nowa

---------- Post dołączono o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

moze mi ktos wyjasnic dlaczego w aparacie przy robieniu zdjec jest krec bez dzwieku a w kamerze juz tej opcji niema

---------- Post dołączono o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

i wyglada ze to nie wina spolszczenia bo na oryginale i ze spolszczeniem jest tak samo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lyos

Twoje urządzenie: HTC Desire Z

Sposób instalacji najnowszej wersji: Full ROM

Recovery: 4EXT 2.1.6 RC2

Problem: Nieprzetlumaczone kwestie:

- Miesiac na lockscreenie

- Nazwa folderu Tools

- Pozycje w zakldace Przelaczniki

- Kalendarz, mam jakies chinskie znaczki na dniach w widoku Miesiac i nazwe miesiaca po angielsku

To tak na szybko. Nie czepiam sie bo robicie swietna robote, ale skoro musicie cos zmieniac zeby zalapac sie do OTA to pozwolilem sobie to napisac. Moze troche ulatwi prace.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Hm dziwne. Te braki w tłumaczeniu wskazują na jeden plik - framework-res. Ale to jest przetłumaczone i powinno być po pl. Ja na desire mam pl w tym miejscu.

Robiłeś drugi restart? Tak kiedyś się działo i pomagał restart po wgraniu spolszczenia.

Tools się nie tłumaczy. Sam musisz zmienić nazwę tego katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje urządzenie: SGS i9000

Zainstalowałem najpierw full rom angielski i polonizacje przed chwilą. Sprawa wygląda tak:

- połowa jest po angielsku (miesiące na ekranie odblokowania, wszystkie przełączniki, ekran wpisania pinu...)

Druga sprawa to nie bug tylko prośba o kontakt. Acid, mógłbyś podac mi swój kontakt (gg, gtalk czy cokolwiek) na pw? Byłbym wdzięczny, mam małą propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po wgraniu spolszczenia 1.9.30 na drsire hd rom nie wstał juz ,jak jest u was?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demek
    po wgraniu spolszczenia 1.9.30 na drsire hd rom nie wstał juz ,jak jest u was?

u mnie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Nom. Już tworzę paczki z poprawionym framework i powinno być po polsku. Z bootlopem DHD to nie wiem co może być źle, ale usunę zbędne pliki i sprawdzicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x