Skocz do zawartości
le3o

Xiaomi redmi 3 vs p8 lite

Rekomendowane odpowiedzi

le3o

Podajcie za i przeciw Praktycznie to samo, ciekawe jak ze wsparciem. Na plus do xiaomi bateria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KuaQ

MIałem p8lite, co do zwykłej redmi 3 nie wiem jak się sprawuje (kupuje note 3 pro) ale ogołnie z p8lite byłem zadowolony, jednak wsparcie było 0, bateria była taka dość słaba. Musiałem ładować go 2 razy dziennie a kiedy jechałem samochodem i używałem go jako nawigacji nie było mowy żebym nie podpiął ładowarki, no i bardzo dobry aparat - za dnia potrafi robić świetnie zdjęcia. Wsparcie ma 0 głównie przez procesor - potrafi się czasem porządnie nagrzać. Osobiście sprzedałem go głównie przez brak wsparcia słabą baterie oraz to, że na prawdę lubił się nagrzać. Jeśli chcesz liczyć na wsparcie to kupuj tylko telefony ze snapdragonem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Mam styczność z Redmi 3 jak i P8 Lite. Według mnie to tak:

-P8 Lite troszkę przypomina Xperie :P (według mnie na plus).

-P8 Lite ma bardzo słabą baterie porównując do Redmi 3.

-Oba modele chodzą podobnie (tzn. szybko jak na swoją półkę cenową (porównuje P8 lite stock vs redmi 3 stock, bo na CMie jest dużo lepiej (R3)).

-Wyświetlacz mi się wydaje że w R3 jest trochę lepszy.

-Soft to kwestia gustu. 

-P8 Lite ma klawisze ekranowe (co osobiście lubię) a R3 pod ekranem.

-Redmi 3 ma aktualizacje (a nawet wsparcie developerów) miui, zaś  w P8 lite trochę lipnie z tym.

Ogółem mogę polecić oba modele, choć jakbym miał wybierać drugi raz pomiędzy tymi modelami, to brałbym Redmi ze względu na baterie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Aktualizacje w MIUI to drobniutkie łatki, które praktycznie nic nie wnoszą (oprócz okazjonalnych bugów).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

@up

Kolejny twoj bezsensowny post... Albo pisz cos z glową albo nie rob tego wcale.

Tak na przyszlosc, przeczytaj uwaznie to co ja napisalem i to co czytasz na innych forach/tematach.

Wedlug ciebie:

"MIUI 8 jest małą łatką ktora nic nie wnosi."

PS. MIUI9 pewnie tez dostanei (R3).

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    le3o

Dzieki chłopaki za odpowiedź zamówiłem Xiaomi jak przyjdzie to podzielę sie opinia o tym telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kafti

Witam,

Chciałbym odświeżyć tema. Mam p8 lite i dostałem właśnie Redmi Note 3 Pro choć sam nie wiem bo opakowanie mówi że to Note 3 ale Snap 650 to jak rozumiem wersja PRO.

Z tego co widzę to koledzy piszą, że bateria i wsparcie lepiej wypada w Note 3 , a jak sprawa wygląda z innymi aspektami codzienna praca multitasking, aparat, ekran. Pewnie mógłbym sam zrobić testy ale mam w sumie 24h żeby zadecydować.

I pytanie z innej beczki do posiadaczy Note 3 przy odpalaniu telefonu wybór języka nie był problemem ale już wybór regionu tak nie ma tam Europy czy to znaczy, że mówimy o wersji na inne rynki? Jakie mogą być dla mnie skutki tego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    paveu241

Note 3 Pro jest o wiele wydajniejszym i lepszym urządzeniem. Ja bym się nie zastanawiał tylko postawił właśnie na Note 3 Pro.

9 minut temu, kafti napisał:

regionu tak nie ma tam Europy czy to znaczy, że mówimy o wersji na inne rynki?

Tym się w ogóle nie przejmuj. Telefon i tak będzie działał poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kafti

Niby to wersja 2/16 ale w p8 lite też miałem taki zestaw i dawał rade. Szczerze to zgłupiałem przy tych wszystkich oznaczeniach tego Xiaomi i jak najszybciej dowiedzieć się czy ma on wsparcie dla LTE 800 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Najpewniej masz wersję azjatycką, która nie wspiera tego pasma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi