Skocz do zawartości
tumitumi123

tab 10.1 funkcja telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ten tab moze miec funkcje telefonu ?? w sensie takim czy idzie zrobic tak by odbierac połączenia i dzwonic z niego ?? Wiem ze zaraz beda odpowiedzi ze jak to chcesz rozmawiac no ale ja juz wymysliłem :P Przez zestaw słuchawkowy :P

Wiec czekam na odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaqui

Zainstaluj skype'a i doładuj środki do skype out, podłącz słuchawki i masz możliwość rozmawiania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tego to ja nie chce własnie Bardziej mi zalezy na normalne rozmawianie np. zeby do mnei dzwonili tez Jest moze aplikacja jakas taka ?? bo ten tablet ma moduł gsm wiec moze i by była jakas alternatywa co ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Tabie nie ma takiego software. Aplikacja "Phone.apk" nie istnieje. Chyba, że jest jakiś program do tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem ma moduł do internetu 3G, ale jedyne co można na tym zrobić to odbierać SMSy. Nie da się dzwonić, odbierać rozmów ani wysyłać SMSów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WoofeR

Wysyłać się da ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda :( Myslałem ze ktos sie tego podiął i sprawdzał ale widocznie nie chcą xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak mozna odbierac smsy na karte sim? Jest jakis program do tego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

NIE DA SIĘ!!!! Brak modułu GSM a moduł 3G to nie jest GSM. Dzwonić, korzystać jak z telefonu możesz tylko na Galaxy Tab v.1000 (na v.1010 już nie), na Huawei Ideos S7 (nie wiem czy na SLIMie również?) i na DellStreku ale tylko z ekranem 5 cali i to jest wszystko,reszta ma tylko wbudowane modemy 3G do łączenia z internetem (oczywiście te które mają a nie wszystkie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    NIE DA SIĘ!!!! Brak modułu GSM a moduł 3G to nie jest GSM. Dzwonić, korzystać jak z telefonu możesz tylko na Galaxy Tab v.1000 (na v.1010 już nie), na Huawei Ideos S7 (nie wiem czy na SLIMie również?) i na DellStreku ale tylko z ekranem 5 cali i to jest wszystko,reszta ma tylko wbudowane modemy 3G do łączenia z internetem (oczywiście te które mają a nie wszystkie)

Po pierwsze nie krzycz.

Po drugie jesli nie posiadasz tabletu i/lub wiedzy o nim to się nie wypowiadaj. Wprowadzasz ludzi w błąd...

Po trzecie w SGT10.1 jest zarówno moduł GSM jak i UMTS , jeśli posiadsz tablet to możesz przeczytać to co jest napisane na opakowaniu , cytuje : "Pięciozakresowy telefon komórkowy GSM i UMTS do użytku w publicznych sieciach 850/900/1800/1900/2100MHz" ;) Przy okazji UMTS = 4G/3G

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x