Skocz do zawartości
sabaton11

Telefon z dnia na dzień po prostu przestał reagować (nie włącza się, nie ładuje).

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ok. roku temu kupiłem Galaxy s6, telefon podziałał może z dwa lub trzy miesiące i z dnia na dzień poprostu przestał reagować (nie włącza się, nie ładuje), jako że byłem za granicą nie miałem jak go odstawić na gwarancje do polski etc.
    Kupiłem s7, ale teraz chciałbym uzywac s6 jako drugiego telefonu, jednym słowem jest mi po prostu potrzebny.
    co robić? Oddać go na gwarancję? czy moze jest jakiś sposób, bardzo prosze o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli sie nie laduje i nie wlacza to gwarancja i tyle :) czasem po takiej przerwie tel musi sie ladowac z 12 godzi i zaskakuje ladowanie sprawdz jezeli nie to oddawaj na gwarancje

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dan966

Najlepiej byloby na poczatku sprawdzic ladowarke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Od mniej niż miesiąca mam Samsunga Galaxy S6. Telefon w tym tygodniu zaczął się zawieszać(nic nie działało). Musiałem robić reset używałem przycisków Vol- + Power. Rosła ilość zawieszeń i doszło do skutków ,że telefon sam się gasił  i nic się nie dało zrobić oraz sam się wyłączał i włączał. Wróciłem do ustawień fabrycznych lecz nic nie dało. Systemem przycisków VOL+, POWER i HOME tam wybrałem opcje  "Wipe data/factory reset" oraz później  opcje "Reboot system now" i po tym pokazuje się logo producenta ,które wyświetla się i znika co chwilę.Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Edytowane przez Gwozdek
    Przywróciłem pierwotną treść posta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj na telefonie system 4 plikowy z tego poradnika. Możliwe, że pomoże. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Mam problem, a mianowicie znajoma posiada telefon ''S6'' który właśnie dziś przestał działać, co chcę przez to powiedzieć? Brak reakcji na ładowanie, podłączenie do komputera, trzymanie różnych kombinacji przycisków wywołujących najróżniejsze funkcje które pewnie każdy z was zna.. Macie może jeszcze jakieś pomysły jak można obudzić delikwenta? ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@NomadM3 wskazana duża doza cierpliwości... a tę mają z reguły serwisanci ;)

czy był naładowany, czy rozładował się do końca? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś problem nie ładującego się S6 dopadł i mnie. Miałem 14% baterii, podłączyłem ładowarkę, naładował się do 19% i po prostu przestał. Do chwili rozładowania telefon działał bezproblemowo jednak nie chciał zacząć się ładować na 2 ładowarkach ani na kablu usb z komputera. Ładowarki sprawdzane na innym telefonie i wszystkie działają, a na s6 kilka sekund po podłączeniu wyświetla się obraz pustej baterii z błyskawicą w środku i po chwili znika, na moje oko padł jakiś układ elektroniczny przy gnieździe ładowania. Myślicie że przy takiej usterce będzie się dało go naładować ładowarką indukcyjną? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Telefon był w serwisie i stwierdzili uszkodzoną płytę na której było dużo zdjęć a koszta odzyskania to koszmar, lecz po kilku dniach telefon po podłączeniu do ładowarki wyświetlił fioletową diodę led. Da się to jakoś może ruszyć jednak? ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi