Skocz do zawartości
Gość SarpedoneS

stock [6.0.1] SM-J510FN - J510FNXXU1APG1 [XEO]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne uszkodzenie Twojego telefonu ! 

Model: SM-J510FN
    Model Name: Samsung Galaxy J5 2016 
    Version: Android 6.0.1 Marshmallow 
    PDA: J510FNXXU1APG1

Data wydania: Mon, 04 Jul 2016

Security Patch Level: 2016-07-01

Pobierz soft Sammobile:

http://www.sammobile.com/firmwares/download/80331/J510FNXXU1APG1_J510FNOXA1APG1_XEO/

Instalacja softu przez odin zgodnie z ogólnie dostępnymi poradnikami

Edytowane przez wolty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Refix

Posiadam model J5 510FN DualSim z softem MM v6.0.1 z maja tego roku, nojnowszy soft jest z lipca więc może warto przefleszować ale... tu rodzą się pytania

1. Mając soft TPH (portugalia) z j.polskim można przefleszować na XEO ?

2. Nigdzie w dostępnych wersjach J5 510FN nie znalazłem dopisku DualSim, czy każdy soft tego modelu obsługuje DS ? 

i przy okazji, czy najnowszy Kies3 obsługuje ten model fona ? bo póki co wyrzuca mi alert o nie obsługiwanym urządzeniu chociaż przez chwile wyświetlił poprawnie nazwę telefonu :(

Edytowane przez Refix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Możesz przejść na xeo najnowszy soft na dual sim ma takie oznaczenie 

J510FNXXU1APE9 na SamMobile jest ten soft tylko pobierz z tym oznaczeniem co ci podałem albo z tego linku

proponuję przefleszować soft programem Odin najszybciej i pewne uwaga usunie wszystkie dane z telefonu

http://trueandroid.com/en/samsung-galaxy-j5-duos-4g-lte-sm-j510fn-2016-latest-official-firmware-download-guide/

Edytowane przez bartos38

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Refix

Soft którego link podałeś jest z maja i jest dostępny na stronie http://samsung-updates.com/device/?id=SM-J510FN, moj też jest z maja, jego wgranie to chyba tylko przejście z TPH na XEO. Najnowszy XEO jest z lipca też na w/w stronie, pytanie czy z obsługą DS ? 

Pytałem wcześniej o Kies3 bo chciałem przed fleszem zrobić backup fona ale ten głosi alert o nierozpoznanym urządzeniu, i tu pytanie czy faktycznie nie współpracuje z tym modelem fona czy może to tylko sprawa indywidualna i mam szukać przyczyny ?

Co do Kies3 sprawa wyjaśniona, przegapiłem, nie doczytałem komunikatu, że Smart Switch robi to szybciej i sprawniej, zainstalowałem w/w aplikację na PC i jest OK :)

Edytowane przez Refix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

A masz aktualizacje u mnie właśnie się pobiera przez Smart Switch

Ps. z aktualizowało mi do wersji J510FNXXU1APG1 z lipca wygląda na to że XEO na J510 (2016) jest dostępne tylko na dual sim, gdy szukałem softu na DS nie zauważyłem żeby w polskiej dystrybucji była jotka z 2016 na jedną kartę sim ale mogę się mylić

Edytowane przez bartos38

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Refix

Wersję XEO-J510FNXXU1APG1 ściągnąłem już kiedyś na PC ale nie odważyłem się fleszować gdyż nie byłem pewny co do obsługi DS, gdybym zrobił update z poziomu fona to zasał by soft TPH a ja chce przejść na XEO więc tylko przez PC, późniejsze już mogę z fona, chociaż wolę to robić ręcznie Odinem. Co do softu J5 510FN dostępnego na stronie Samsunga, to przy żadnej wersji nie ma dopisku DS co by mogło oznaczać że kazdy z tych softów jest dla single i dual. Może ktoś ma większą wiedzę na ten temat to proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

W Polsce jest tylko dostępna wersja DS modelu J510 (2016) i jak pobierasz xeo na Polskę to jest to dual sim w starszym modelu z 2015 DS ma oznaczenie J500F tak że samsung oznaczył model z 2016 literkami FN i jest to DS bo nie ma z jedną kartą sim jak chcesz się upewnić na 100% to zadzwoń do samsung Polska i zapytaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zegwa

Dwa tygodnie temu kupiłem model J510(2016) na jedną kartę w polskim salonie czyli jest to nie prawda co piszesz. 

Edytowane przez Fenek
    Cytat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartos38

Przeczytaj cały wątek napisałem wyżej że mogę się mylić chociaż przeszukałem google i nie znalazłem byłem na stronach wszystkich sieci i też nie było wszędzie był dual sim na SamMobile jest tylko jedna wersja xeo fn i pasuje do ds sam wgrywałem może do twojego telefonu też będzie pasować nie wiem podaj nazwę sieci w której brałeś ten telefon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Refix

update zrobiony softem XEO-J510FNXXU1APG1, wszystko jest OK, DS również :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi