Skocz do zawartości
falkorikstv

Dobly Atmos dla LG K10 LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przygotowałem dla was paczkę z dobly Atmos, każdy kto ma roota i potrafi poradzić sobie z uprawieniami jest w stanie wgrać Atmosa do siebie ;)

Informuje również że nie odpowiadam jeśli ktoś coś sp... ;) Wszystko bierzcie na siebie, nie biorę odpowiedzialności

Link do paczki:https://mega.nz/#!U1cGDZKC!ehIXjmGv3QJCVIrBP17a8K0EVJE1A0hqhAE1jWgqKtk

A więc pobieranie paczkę, rozpakowujecie na kartę i wrzucacie do odpowiednich folderów w systemie ;) pliki które wyświetla się że już istnieją należy podmienić ;) jeśli jakiegoś folderu nie ma, Skopiuj go i nadaj folderowi uprawnienia 644 a wszystkie pliki muszą posiadać uprawnienia 744. W pliku build.prop musimy wprowadzić mała zmianę, odszukajcie linijki odpowiadającej za dobly(...dobly.ds2...) I zmieńcie z false na true. Po tym wszystkim resetujemy telefon i cieszymy się Dobly Atmosem! ;)

Pliki źródłowe to oczywiście Dobly Atmos z xda: http://forum.xda-developers.com/android/apps-games/mod-dolby-atmos-t3109446

Resztę zrobiłem sam, sprawdzone na moim K10 LTE brand PLAY(czyli ten sam co dla PLUS-a)

P.s. jeśli jest ktoś chętny do zrobienia polskiego tutoriala jak uzyskać Xposed dzięki tej instrukcji:

http://forum.xda-developers.com/android/development/install-xposed-framework-to-lg-spirit-t3226809

Informuje tylko ze pamiętajcie że my pobieramy framework sdk22-arm a nie jak w poście(tam jest lg który ma 5.0 czyli sdk21 a my mamy 5.1 czy sdk22)

U mnie xposed działa bez żadnego problemu a mam najnowszego frameworka

Edytowane przez falkorikstv
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kocham Cię za ten link do Xposeda :D

[Dodano: 25 lipiec 2016 - 13:50]

Mam takie pytanie

Po co ten Dolby Atmos???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCHD2

Co to znaczy aby "wgrać do odpowiednich folderow w systemie" ? Czyli jakie są to foldery. Przeszukałem tablet w poszukiwaniu czegoś podobnego w folderach i nic nie znalazłem.

Jak już ten tajemniczy "folder" się odnajdzie to wystarczy tylko skopiować pliki z paczki zip ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten atmos chyba dedykowany na k10 kolego @htchd2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCHD2

No to lipa.

Mam atmos'a na tablecie lenovo ale po root'cie przestał działać. Uruchamia się ale wszystkie opcje są nieaktywne. Myślałem, że to rozwiąże problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o inny sprzęt niż nasze LG, nie mam twoich plików systemowych.

Dobly atmos daje kopa głośności i jakości muzyki, zauważ różnice na głośniku z wyłączonym i włączonym Dobly Atmos ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi