Skocz do zawartości
falkorikstv

Uzyskanie Layers/RRO na LG K10 LTE + usunięcie brandowych dodatków.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym wam przestawić instrukcje jak zainstalować sobie layers na naszych pięknych K10-tkach

Nie odpowiadam za co to zrobicie ;)

Co do użytkowników którzy mają K10 LTE ze sklepu mogą od razu instalować i moga być happy ;)

Ja i pewnie wiele osób posiada ten telefon od sieci Plus/Play i wkurzaja niemiłosiernie te wszystkie aplikacje i tapeta itd. Lecz na szczęście w lg jest to ładnie zrobione

Wymogi:

Root i mózg ;)

Aby uzyskać możliwości layers, pozbyć się bootanimacji play lub plusa i animacji wyłączania play należy zrobić tak:

Wchodzimy w ES, dajemy mu uprawnienia root i nadajemy sobie możliwości RW(zapis/usuwanie itd.) Na katalog /cust, w tym katalogu interesują nas 2 foldery, P4P_PL oraz PLS_PL(śmieszne że nie ważne czy plus czy play oboje je mamy :D ), usuwamy w tych katalogach wszystko oprócz cust.prop oraz folderu config ;)

Jak widzicie usuneliscie folder "layers" dzięki czemu możemy zacząć używać layers Manager ;)

Na szczęście oryginalna bootanimacja znajduje się w systemie więc możemy być spokojni i czuć się jak byśmy mieli niebrandowany soft ;)

Co do aplikacji i animacji wyłączania, wchodzimy do katalogu /data, w ES musimy włączyć "Pokaż ukryte pliki", zobaczymy folder .0P i w nim zostawiamy tylko plik "app-enabled-conf.json" oraz "userdata.ubid"

Myślę że wiele osób dzięki mnie będzie bardziej szczęśliwych z używania tego telefonu ;)

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez krzychy
    Edycja tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawdem

A w skrócie co to jest ten Layers/Pro?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motywy do aplikacji, ja na przykład dzięki layers mam czarne Youtube, czarnego messengera, czarne kontakty(częściowo), czarną aplikacje od sms-ów i wiele wiele więcej

Edytowane przez falkorikstv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawdem

w katalogu cust nie mam pliku o nazwie build.prop tylko cust.prop

Edytowane przez pawdem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, właśnie pomyliłem się i już poprawilem post ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi