Skocz do zawartości
Entercode

Czy kupiłbyś ponownie Huawei P9?

Rekomendowane odpowiedzi

Entercode

Pytanie do posiadaczy Huawei P9. Czy przy ponownym zakupie telefonu

wybór padłby na w/w smartfon?

Jakie są największe plusy i minusy P9?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rdy

+ wygląd i wykonanie

+ prędkość działania

+ dobry wyświetlacz 1080p

- chińskie naleciałości w szczególności oprogramowanie które ma kupę idiotycznych rzeczy

- jak ktoś gra to raczej nie jest smartfon dla niego

- bateria jak na 3000mAh to szału nie robi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    banyo69

Bez zastanowienia. To jeden z najlepszych smartfonów jakie miałem. Mimo tego, że drażni mnie brak mozliwości zmiany głośności na powiadomienie osobno a na dzwonek osobno. No i czasami dzwoni głośniej, a czasami ciszej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłabym na 100%. Jedyny z nowych smartfonów, który mi sie podoba i jest wydajny. Do minusów jak zwykle leci rysowanie sie ekranu. Niby gorilla glass 5 czy coś a od razu rysy i do tego takie głębokie, że aż obraz się świeci na kolorowo :/ Dla mnei minusem jest też wielkość ekranu, ale to już indywidualna sprawa. Preferuję mniejsze telefony.
    Dużym plusem płynność, aparat, dobra bateria (trzyma mi półtora dnia przy normalnym użytkowaniu), dobry skaner lini papilarnych itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie kupiłbym go na minus serwis najgorszy z jakim miałem do czynienia gdyby nie on to pewnie bym go kupił ponownie :-) na plus stylistyka choć szybko się rysuje ekran jak na tej klasy urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to mój kolejny telefon z androidem i zdecydowanie najlepszy !!! Piękne wzornictwo i płynność działania jestem zadowolony jedyna rzecz do której delikatnie mogę się przyczepić to jakość wideo ale bez przesady aż takiej tragedii nie ma jak to w niektórych recenzjach mówią ale za to fotki bardzo dobre.

Edytowane przez Czatowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mój pierwszy "chińczyk". Jak mój tata kupił 2-3 lata temu P6 to go wyśmiałem co za szajs kupił. Wykonanie owszem super było, ale soft masakra. Trochę się zmieniło i sam kupiłem Huaweia i jestem mega zadowolony. Wykonanie super, soft super, nie podoba mi sie brak listy apek dlatego mam Nova ale wystylizowaną zeby pasowało do EMUI, aparat to już w ogóle. Czy kupiłbym? Huaweia na pewno tak, teraz telefon ma klasę, coś w ten deseń, może nie P9, tylko coś deczko większego :-), może coś z serii Mate

Edytowane przez clavikord

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi