Skocz do zawartości
UploadereQ

HTC one X usuniety system

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dałem w spadku mój telefon i posiadacz telefonu zechaiał zmienić sobie system ale tak namieszał że nie ma teraz w telefonie zainstalowanego żadnego systemu, nie ma wgranego żadnego ROM-u na karcie sd. Co w takim przypadku można zrobić? Oraz jak wchodze w opcje recorvery to jest wgrana wersja TWRP (nie wiem czy i jak to opisac) bo to chyba nie jest oryginalne dlatego pisze. No a gdy wlacze telefon normalnie to wiesi sie na logu htc. X początku chciałem skopiować jakiś rom na karte sd ale bez włączonego telefonu chyba sie nie da ;/ jakies porady?

Edytowane przez UploadereQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Dałem w spadku mój telefon i posiadacz telefonu zechaiał zmienić sobie system ale tak namieszał że nie ma teraz w telefonie zainstalowanego żadnego systemu, nie ma wgranego żadnego ROM-u na karcie sd. Co w takim przypadku można zrobić? Oraz jak wchodze w opcje recorvery to jest wgrana wersja TWRP (nie wiem czy i jak to opisac) bo to chyba nie jest oryginalne dlatego pisze. No a gdy wlacze telefon normalnie to wiesi sie na logu htc. X początku chciałem skopiować jakiś rom na karte sd ale bez włączonego telefonu chyba sie nie da ;/ jakies porady?

Jaka jest wgrana wersja TWRP ?

Jezeli masz 2 telefon to za pomocą tego drugiego wrzuć rom na kartę i zainstaluj rom za pomocą TWRP. Jeżeli nie masz drugiego telefonu to w sklepach typu Euro RTV AGD dostaniesz czytnik SD w postaci podobnej do pendrive nawet za 3 do 5 zł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jako że to jest HTC one X on nie ma jako takiej karty sd (wyciaganej) wiec ta opcja odpada a wersja TWRP to v2.8.5.1. BiG tak pisze u góry. (przepraszam za wprowadzenie w błąd i użycie wcześniej nazwy kardy sd ale gdy w recorvery wchodze w zakladke instal to główny folder nazywa sie \sdcard i z tąd ta nazwa)

Edytowane przez DeTeMoto
    Nie cytujemy posta poprzedzającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

A OTG obsługuje ? Jeżeli tak a posiadasz przejsciówke oraz pendrive to można zainstalować także z Pendrive jak nie to z kompem trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jak bym chciał zrobić to z kompa to poprzez sdk android tools? czy jest jakis inny sposob bo teraz mam pendrive ale nie mam tego kabelka a jestsmy za granica w pracy i nie mam jak sie dostac do wiekszego miasta zeby takowy kabelek kupic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi