Skocz do zawartości
mattaj86

Xperia M5 - Android 6.0 marshmallow - dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Mr.Z

I telefon wymieniony na nowy, aczkolwiek poczekam z aktualizacją aż będzie dobrze dopracowana.

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj zrobiłem reset do ustawień fabrycznych bo aparat robił rozmazane foty i po resecie tylny aparat zaczął lepiej działać ale po chwili zrobiły się aktualizacje i wszystko wróciło do normy, także factory rest nie pomaga
    Dzwoniłem też na infolinie do sony czy planują jakąś aktualizacje do sony M5 (do wersji 6.0.1) i pani powiedziała że narazie nic nie wiadomo

Tapnięte z Xperia Z5

Update:
    Oddałem telefon na gwarancji i wymienili w nim aparat przedni i tylny i telefon teraz robi ostre zdjęcia.
    Telefon był w serwisie jakieś półtora tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy po aktualizacji do MM również miewacie problemy z płynną pracą telefonu? W moim przypadku często zdarza się tak, że na telefonie wprost nie da się pracować. Potrafi zaciąć się chociażby na przeglądarce, czasami w wyniku tego przestaje reagować dotyk. Reklamować egzemplarz, czy to powszechny problem?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@vir00z1 to wina Androida 6 wg mnie. Przed reklamacją wgrałbym starszą wersję andka flashtoolem i zobaczył efekt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mattaj86

@vir00z1

ja też mam czasami problemy z przycieciami. czasami dotyk nie reaguje lub działa tylko połowicznie a czasami sam przyłącza pulpitu,  wlacA aplikacje,  świruje.

ja będę słał na gwarancję w styczniu

Edytowane przez mattaj86
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mr.Z

Zdjęcia w m5 wychodzą tragiczne, brak ostrości, rozmazane. Chyba te 20parę megapiksela to tylko na papierze, bo moja stara Xperia neo V mająca 8mp robi lepsze zdjęcia od m5.
    Co do aktualizacji to ja nie aktualizuje, bo raz zaktualizowałem dwa dni po zakupie i musiałem iść wymienić telefon na nowy w sklepie bo zaczął wariowac. Dali nowy i nie aktualizowalem do dziś dnia i tego nie zrobię w ogóle :-P

Wysłane z Sony Xperia Z1 Compact przy użyciu Tapatalka ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi