Skocz do zawartości
gDeise

Dioda powiadomień LED - jak zmienić kolory?

Rekomendowane odpowiedzi

gDeise

Mam pytanko. Czy da się w jakiś sposób zmienić kolory diody powiadomień? Chodzi mi na przykład o kolory powiadomień z aplikacji, o dodanie jej świecenia podczas innych czynności (jak np dzwonienie budzika w aplikacji Timely), albo na przykład zmiana koloru podczas włączania i wyłączania telefonu, lub jak już jest mowa o włączaniu i wyłączaniu telefonu, to też o ustawienie takiego przechodzenia między kolorami, jak jest właśnie podczas włączania i wyłączania telefonu. Bardzo mnie to intryguje, i na prawdę bardzo bym chciał to dostosować pod moje "widzi mi się" ;) Jest jakaś apka, moduł do Xposed, lub coś innego, dzięki czemu mógłbym to ustawić? Dodam dodatkowo, że jestem na Fulmics 5.3 ROM z Xposed i rootem rzecz jasna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gDeise

No niestety to nie jest to, co bym chciał :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gDeise

Light Manager jest faktycznie dobrą aplikacją i chyba zacznę go używać. Lecz niestety nie zawiera opcji płynnego przechodzenia między kolorami jak przy wł i wył telefonu, zmienienie ich koloru świecenia diody przy wł i wył telefonu, i świecenia diody przy jakiejś dowolnej przeze mnie ustawionej sytuacji jak np dzwonienie budzika w Timely :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy wspomniane aplikacje umożliwiają zmianę czasu świecenia diody bez obciążania baterii?

Moim zdaniem dioda w LG G3 świeci na tyle rzadko, że nie spełnia swojej funkcji, ostatnio złapałem się na tym, że zatrzymuję się nad telefonem, by sprawdzić czy dioda mignie czy nie, bo ciągłe podświetlanie ekranu, żeby zobaczyć powiadomienia nie ma sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Stiwi

@@zenonPorada

Jeżeli chodzi o Light Manager, to korzystałem z niego od początku jak miałem wgranego Fulmicsa, nie zauważyłem by jakkolwiek wpływał on na baterię. Zmiana czasu świecenie oczywiście jest możliwa do ustawienia jak i częstotliwość mrugania samej diody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi