Skocz do zawartości
Alor

POKEMON GO na komputerze

Rekomendowane odpowiedzi

Alor

Witam serdecznie.

Zgłosiłem się do was z problemem odnośnie Pokemon GO ale na komputerze. Nie wiedziałem gdzie mógłbym się poradzić wiec piszę tutaj z opisem problemu i ew. pomocą waszą.

Używam emulatora NOX do grania w P-GO jednak gdy chcę wziąć przedmioty z POKESTOPÓW to nie mogę... to samo tyczy sie pokoemon-ów. Niby je łapie do pokeboli ale po chwili wychodzą z niego i od razu uciekają. Nigdy tak nie było. Pomoże ktoś?

Jeśli temat nie pasuje to bardzo przepraszam ale serio nie wiem gdzie szukać pomocy już. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Wygląda na to, że otrzymałeś tzw. Soft bana. Gra rozpoznaje takie sytuacje gdy ktoś nienaturalnie szybko przemieszcza się z jednego odległego miejsca do drugiego i nakładany jest na gracza Soft ban, podobno na kilka godzin.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pavloasto

Uff w końcu zaczeli dawać bany :)

Chcesz grać w pokemon GO to instaluj na telefonie i jazda w teren, a nie jakieś emulatory :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Stary, ta gra została stworzona po to aby wyjść z domu. Za takie używanie fakegps powinni dać Ci permbana i tyle w temacie ponieważ większość trudzi się aby coś gdzieś złapać, chodzi tam kilka razy dziennie, a Ty co?

W sumie pomocy można szukać na oficjalnym forum polskim pokemon-go, ale myślę, że dopiero tam by Ciebie zgnębili niestety za takie coś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uważam wręcz, że granie w tą grę na kompie nie ma żadnego sensu. Cała frajda z gry wynika właśnie z biegania po świecie. Gameplayu dużo tu nie ma, nie wyobrażam sobie w to ''grać'' na PC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Natan

Biegaj z lapkiem :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.