Skocz do zawartości
Fireproof

Forum strasznie muli

Rekomendowane odpowiedzi

No wczoraj nie było źle. Miejmy nadzieję, że już gorzej nie będzie...

Tapatalk + Samsung Galaxy J5 (SM-J500FN)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również u mnie strona/forum bardzo przymula... internet z Vectry.

Edytowane przez Maeverek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Whitney

PLUSY nowego forum:
+ ładna szata graficzna

MINUSY nowego forum:
- u mnie także muli.. otwieranie poszczególnych (interesujących mnie) podstron forum trwa zdecydowanie za długo w porównaniu z poprzednią jego wersją (forum). koniecznie musicie coś z tym zrobić, bo tak się nie da pracować i lada moment forum zacznie tracić użytkowników - znajdzie się ktoś kto na pewno będzie starał się wykorzystać wasze błędy..
- skrzynka odbiorcza wiadomości to jedna WIELKA PORAŻKA - nieintuicyjna, a ponadto brak możliwości względnie widocznej opcji wysłanych wiadomości. Jak mam się dowiedzieć na jaką wiadomość odpisuje mi użytkownik skoro ona nawet nie jest dołączana do rozmowy ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wisin
6 godzin temu, Whitney napisał:

brak możliwości względnie widocznej opcji wysłanych wiadomości

To działa jak komunikator na telefonach. Wiadomości sms wysłane i odebrane są w jednej konwersacji, tak samo jest i u nas.

6 godzin temu, Whitney napisał:

Jak mam się dowiedzieć na jaką wiadomość odpisuje mi użytkownik skoro ona nawet nie jest dołączana do rozmowy ???

Skoro widzisz tylko wiadomość odebraną to:

1. Usunąłeś to co Ty wysłałeś

2. Ktoś wysłał jako pierwszy Ci wiadomość

Nad zamulaniem cały czas pracujemy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Muszczu
19 godzin temu, Whitney napisał:

u mnie także muli.. otwieranie poszczególnych (interesujących mnie) podstron forum trwa zdecydowanie za długo w porównaniu z poprzednią jego wersją (forum)

U mnie dłużej włącza się tylko strona główna forum, reszta wczytuje się prawie identycznie jak na starym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Whitney

ja bym jeszcze mimo wszystko zmienił w opcjach interlinii, aby odstęp "po" miał 10pkt, sama interlinia mogłaby być wielokrotna, z odstępem miedzy jednym, a drugim akapitem co 1pkt oraz żeby nie dodawało odstępu między akapitami o takim samym stylu. obecne ustawienie powoduje, że wypowiedź zamiast ładnie, spójnie, przejrzyście i czytelnie wyglądać jest rozstrzelona i rozciągnięta na poziomie samych akapitów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matir1

U mnie każdorazowe włączenie jakiegoś odnośnika czy odświeżenie trwa ok 10s nie ważne na jakim internecie jestem czy komputerze.... Masakra jakaś... Dawniej tego nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@matir1 jeżeli chodzi o odświeżanie to owszem główna strona trochę muli. Ale jak wchodzimy w konkretny dział to już działa jak błyskawica. Główna strona jest dużo i ma masę grafik co też troszeczkę spowalnia ją. Czekamy aż ludzie co są nad nami trochę poprawia to. My nie mamy już na to wpływu ani nie możemy nic więcej zrobić. Zostało przez tech zrobione wszystko co możliwe, by poprawić stabilność i prędkość działania.

★ G⁴ ★

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi