Skocz do zawartości
Faliq

Telefon samoczynnie resetuje sie.

Rekomendowane odpowiedzi

Faliq

Czesc,

od kiedy posiadam mojego LG G2 (telefon dopiero od 3 miesiecy uzywany, czyli kupiony jako nowy).

W czym problem? Telefon samoczynnie resetuje sie kiedy np przegladam internet, gram w Clash of Clans, Pokemon Go, Hay Day czy inne gry. Czasami nawet reset zaliczy podczas przelgadania menu.

Po resecie, ktory trwa z 30 sekund, zmienia sie jezyk na niemiecki i klawiatura tak samo, pewnie dlatego, ze mam niemiecka karte i mieszkam w DE.

Gdzies wyczytalem na innym forum, ze to moze byc problem z bateria, bo ktos tez tak mial i po wymianie baterii juz sie tak nie dzieje.

Dzialo sie tak na 4.2.2, 4.4.2 (albo 4.4.3 nie pamietam) i dzieje sie tak na 5.0.2 wiec wina softu to raczej nie jest.

Jakies pomysly?

I nie, pod zasilaniem sie nie resetuje. Dlatego podejzewam baterie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Sprawdź też temperaturę baterii i cpu czy nie ma jakiś kosmicznych różnić względem normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Faliq

@@Danielf85 jakim apk moge to sprawdzic najlepiej? Poniewaz kiedy gram, to faktycznie sie nagrzewa, ale kiedy przegladam internet, to nie czuje, zeby byl taki goracy.

Zastanawiam sie czy kazdy D802 tak ma, czy tylko mi sie taki trafil. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daniel.

Cpu-Z powinna wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Faliq

Oto kilka screenshot'ow z CPU-Z kilka sekund po tym, jak telefon sie wlaczyl ponownie. Podejzewam, ze zrobilem screeny z najwazniejszych rzeczy.
    Temperatura baterii wydaje sie ok, ale jak jest z reszta to nie mam pojecia.

Jest moze jakas opcja "Reset podczas przegrzania"? Watpie raczej, ale kij jeden wie co technicy z LG mogli tam wsadzic. :P

post-413155-0-00360800-1469925166_thumb.png
    post-413155-0-19802400-1469925173_thumb.png
    post-413155-0-13076600-1469925184_thumb.png
    post-413155-0-56441000-1469925194_thumb.png

Edytowane przez bartekc00
    obowiązkowe tagi spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Faliq

Widze, ze nikt na tym forum sie na tym nie zna, no moze oprocz mnie.

Problem rozwiazalem sam, a z pomoca przyszlo mi zagraniczne forum.

Jezeli ktos bedzie miec taki problem, wystarczy wywalic widget pogody z ekranu glownego lub usunac blokade telefonu (przesuniecie tez sie liczy). Mnie pomoglo to drugie i od 2 dni zero resetu.

Dziekuje i do zamkniecia. =)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    graisy

Cześć!

Od jakichś dwóch tygodni mam problem z moim LG G2. Nagle, sam od siebie, zaczął się resetować i zatrzymuje się na logo LG. Aby telefon załączyć ponownie, muszę go wyłączyć, odczekać 10 minut, i załączyć - dopiero wtedy zaskakuje, ale problem i tak nie znika. Telefon potrafi się resetować kilkadziesiąt razy dziennie, nawet po 30 sekundach od uruchomienia! Bateria była wymieniana, ale nic nie pomogło. Gdy telefon jest podłączony do ładowarki/powerbanku, może wytrzymać nawer 2/3 godziny bez resetowania. Według aplikacji na telefonie, temperatura baterii wynosi ok. 20-24C, więc to raczej nie problem baterii, jednak CPU kilka sekund po załączeniu już osiąga temperaturę 75-78C. 

Dodam jeszcze, że np. wczoraj telefon wytrzymał cały dzień (ponad 24h) bez przegrzewania/resetowania nie będąc podłączonym do żadnego źródła ładowania, zaczął ponownie wariować dzisiaj rano.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi