Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

mam problem, kupuje szkła hartowane do mojego LG K8 i za każdym razem nie przykleja sie naokoło, odstaje po bokach. Mógłby ktoś w tym temacie coś poradzić ? :) dołączam zdjęcia 

post-413407-0-14325300-1470043471_thumb.jpg

post-413407-0-97154500-1470043490_thumb.jpg

post-413407-0-54008000-1470043511_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam takie problem, to pewnie wina tego że LG ma ekran "2,5D". Pozostaje tylko folia :-/

Gyu6GnY.jpg

Edytowane przez bartekc00
    obowiązkowe tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qrak25

Ja na k8 lte nakleiłem szkło, i jak dla mnie masakra,po 5 minutach odkleiłem, jest za małe, nie obejmuje całego ekranu i nie chodzi mi o całość digitizera a samą część wyświetlającą obraz, to jeszcze nie dokleiło się na krawędziach i podczas używania było widać te niedoklejone plamy, nie wiem jak z folią ale podejrzewam że też nie doklei się do końca, szkoda że ten ekran jest zaokrąglony...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krychu3

też mam te plamy da się z nimi żyć choć nie należy to do najkomfortowszych wyglądów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qrak25

Mógłby ktoś wrzucić zdjęcie z naklejoną folią? bo zastanawiam się czy jest sens kupować, skoro szkło tak lipnie się nakleja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N3D

Cześć. Mam pewien problem. Na przeczekanie kupiłem sobie LG K8 LTE, planuję go sprzedać na przełomie stycznia i lutego - zależy mi więc, aby telefon był w jak najlepszym stanie. Zaraz po zakupie nabyłem także szkło hartowane na ekran. Niestety okazało się ono za małe o kilka mm (na szerokość). Pomyślałem, że zdarza się i wczoraj zakupiłem drogą wysyłkową szkło od innego producenta i... też jest za małe. Jakieś jaja :D Polecacie może jakiegoś producenta tego typu komponentów, od którego szkło będzie dopasowane do ekranu? Byłbym wdzięczny :) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@N3D

K8 ma ekran 2,5D - są zbyt małe celowo lub producent nie robi takich.

3mk sprawdzałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N3D

Zbyt małe celowo, czyli? ;)
    Tej firmy jeszcze nie sprawdzałem, zaraz poszukam w internecie. Widziałem, że w Media Markt jest wiele szkieł od firmy Gepard, jak uda mi się otworzyć pudełko w sklepie, to przypasuję. A nuż się trafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ekranach 2.5D dobrze wyglądają tyko folie. Osobiście używam tylko produktów od 3MK. W przypadku zaokrąglonych krawędzi folie w 3MK nazywają się ARC. Miałem na Lumi 830 i zamówiłem żonie do K8. Jak przyjdzie i założę to wrzucę fotkę. Szkło musiałoby być zagięte na końcach żeby przylegało, a to raczej jest nieopłacalne w produkcji i kosztowałoby krocie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

czy ktoś znalazł już jakieś szkło które przykleja się na brzegach i dobrze leży? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi