Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

djpit

nie ma takiego, też kupiłem i okazało się za małe, wygląda to tragicznie. Zdjąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam w okolo niedoklejona krawedz ale staram sie nie zwracac na to uwagi kosztem zebezpieczonego ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, ja mam ten sam problem z tym że jest mi ciężej bo jestem detalistą. Znalazłem jakby ciekawą alternatywę ale jeszcze nie przetestowałem, mianowicie pełne szkło hartowane do LG K7 (a jak wiemy LG K7 również ma 5 calowy ekran i w sumie niczym się nie różni oprócz parametrami ale mogę się oczywiście mylić. A tutaj link do aukcji: http://allegro.pl/szklo-hartowane-pelne-3d-do-telefonu-lg-k7-9h-i6717113464.html W opisie aukcji jest napisane że to szkło do LG K10 ale pisałem już do sprzedającego i jest to błąd. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

A będziesz kupował? Jak przetestujesz daj znać ;)

Edytowane przez dszymek
    Nie cytujemy poprzedzajacego postu. Wystarczy @up lub przycisk "@ wspomnij"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tekkno
    Napisano (edytowane)

Tez jestem zainteresowany tym profilowanym szklem. Mam jednak różne wiadomosci na ten temat. Pisalem do tego sprzedawcy z allegro i odpisal mi, ze szklo pasuje do modelu podanego  aukcji. Czyli nie chce potwierdzic, ze pasuje do K8, zeby  potem  nie miec problemow.

Znalazlem na ebayu chyba identyczne szklo i w opisie widnieje K7/K8.

http://www.ebay.com/itm/9H-Real-3D-Full-Cover-Tempered-Glass-New-Screen-Protector-Film-For-LG-K7-K8-K10-/262614667197?var=&hash=item3d250dcfbd:m:mtoETzmSkBwwu_PxSjCvCmQ

Pisalem do Chinczyka czy to blad/pomyłka i czy szko pasuje do starej K8 czy do nowej K8 2017. Odpisal mi, ze pasuje do starej K8.

A wedlug mnie to szko z allegro i to z Chin to będą te same produkty. I  tez mam dylemat.

Edytowane przez tekkno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktoś znalazł jakieś ogarnięte szkło na k8 LTE? Mam chwilowo ten telefon ale z popękanym szkiełkiem. Dodatkowo odłupał się kawałek szkiełka koło logo LG i flaczki widać ^_^ może być folia ewentualnie, żeby mi do flaczków nie napadał deszcz :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi