Skocz do zawartości
lotka

Wariujący dotyk

Rekomendowane odpowiedzi

lotka

W moim tablecie nagle zaczął wariować dotyk. Aplikacje same się włączają i wyłączają, jakby ktoś nerwowo stukał palcem w losowych miejscach po ekranie. Dzieje się to tak szybko, że jest problem z wyłączeniem tabletu, tzn. okienko w opcją "Wyłącz" szybko się chowa. Zauważyłam, że dotyk wariuje tylko, gdy włączone jest wifi. Jak uda mi się wyłączyć wifi, to tablet zaczyna działać normalnie. Najpierw podejrzewałam jakiegoś wirusa, ale przeszukałam sobie internet i znalazłam dolegliwość tabletów z podobnymi objawami, która nazywa się "ghost touch" :). Spowodowana jest to jakimiś przepięciami, przegrzewaniem itp. Nawet są filmiki na yt z instrukcjami godnymi samego MacGywera polegające na izolowaniu jakiś części za pomocą folii aluminiowej itp. Ktoś coś na ten temat? Znacie podobne objawy i możliwy scenariusz naprawy? Serwis może sobie z tym poradzić? Jakieś dwa miesiące temu wgrywałam moda i tablet działał ok. Nie instalowałam nic nowego/podejrzanego ostatnio, a objawy zaczęły się nagle kilka dni temu. Nie zależą od stanu naładowania baterii (a też znalazłam taki powód w necie). Help?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi