Skocz do zawartości
truskawek

czy da się wymusić instalację na starszym androidzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam taki problem: posiadam htc one e8, który wymiarami jest bardzo zbliżony do htc 10. Htc 10 posiada dedykowany futerał htc ice view, który bardzo chciałbym mieć u siebie. Byłem w sklepie, dopasowywałem, jest niewielki luz w pionie, ale myślę że to nie jest problem. Problemem jest natomiast aplikacja ice view, po pobraniu na mojego e8 dostaję błąd "Wystąpił problem podczas parsowania pakietu".Wygooglowałem, że to może być winą niezgodności androida (htc 10 ma andka 6.0 a mój htc e8 5.0). Czy da się jakoś wymusić instalację tej aplikacji? Albo jakoś ręcznie "wepchnąć" te pliki to mojego htc e8?

Drugi problem to magnes, nie jestem pewien czy e8 będzie go wykrywać jako że jest umieszczony w innym miejscu niż w dot view, ale to dopiero sprawdzę jak uda mi się ogarnąć tę apkę ice view.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@truskawek raczej jedyną opcją będzie instalacja jakiegoś romu 6.0, choć i tak nie będzie 100% gwarancji że zadziała, gdyż jak sam wspomniałeś chociażby magnes jest inaczej umiejscowiony w telefonie a inaczej w futerale.

Romy masz tutaj: http://forum.android.com.pl/forum/1513-rom-y-modyfikacje/

Pamiętaj tylko, iż wszystko robisz (chodzi o instalację romu), robisz na własną odpowiedzialność!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@skolsiwo

ok, mam już andka 6.0, apka się instaluje, ale nie mogę jej otworzyć :( już po samej instalacji przycisk "otwórz" jest nieaktywny, do tego nie mam ice view w liście aplikacji, chociaż w zainstalowanych (ustawienia>aplikacje) jest ona widoczna :/ czy da się jeszcze coś z tym zrobić żeby ją odpalić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    skolsiwo

@@truskawek z tego co mi się wydaje to była ostateczna szansa na sprawdzenie. Jeżeli nie zadziałało to raczej nie ma szans by w ogóle zadziałało. Niestety.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, rozumiem. W sumie po głębszych przemyśleniach i jeszcze jednej przymiarce ice view w sklepie stwierdzam, że ten pomysł był po... byku :) htc 10 ma trochę w innym miejscu aparat, zupełnie gdzie indziej flesz i przyciski głośności. Pewnie za parę miesięcy i tak go kupię :D Wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi