Skocz do zawartości
maciej66666

Czy ucegliłem tego fona ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem. Wgrałem kiedyś siostrze najnowsze dostępne oprogramowanie na G6 U10 . Niestety nie działało to zbyt dobrze , więc postanowiłem zrobić hard reset. Prawdopodobnie gdy się to robiło padla bateria . I teraz albo telefon się uruchamia i wychodzi info że proces android zatrzymany, albo po przytrzymaniu podczas włączania przycisku ściszania wychodzi to co na obrazku. Pobrałem też nowy soft, ze strony polskiego huawei , i próbuje z karty sd zrobić instalacjie to pisze że nie właściwy soft. Nie mam pojęcia. Czy idzie to jakimś programem zrobić jak xperie flashtollem  ? bo nie wiem co robić. post-207443-0-90534200-1470149952_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@maciej66666

próbowałeś wgrać system wrzucając plik update.app do folderu dload? to miałeś na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

owszem tak próbowałem. Ba nawet na xda znalazłem jakieś pliki adb , które zawierają fastboot , jakies pliki iso jak zrozumiałem od tego trybu recovery. By jego wgrać na nowo. I nawet pobrałem środowsko jdk i android studio ale się pogubiłem. I nie wiem jak to zrobić. Jakby się dało z kompa to jakoś wgrać i zainstalować od nowa ten tryb recovery w każdym razie to co adb zawiera to potem normalnie bym soft próbował wgrac. .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mobopx

@@maciej66666

możesz wyciągnąć z update.app potrzebne pliki i wgrać je ręcznie :) 

Szukaj na forum takiego hasła: wgrywanie plików przez fastboot

instalacja romu przez fastboot itp.

Jest tego pełno, w dziale dla Y6 albo Y5 ktoś chyba ostatnio pisał tutorial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi