Skocz do zawartości
michalkilarski

Rarity - PFittech - Android 2.3.5 - KI3 - PFGPS

Rekomendowane odpowiedzi

W ciągu tych 3 dni miałeś włączony wyświetlacz może przez max. godzinę, na którą składało się 7 dłuższych włączeń. Puknij się mocno w głowę i zastanów, dlaczego wydałeś 2k zł na telefon, skoro leży on właściwie w szufladzie. BRAWO!

Odpowiem grzecznie choć chętnie chciałbym zobaczyć jak sam robisz i czujesz się po tym co M proponowałeś.

Ten rom uważam osobiście za bardzo udany ze względu choćby na fakt ze autor poprawił czułość ekranu. I dlao pyskatych nie sztuka jest zainstalować kupę softu i mówić ze się nic niezmieniło.

Wysłane za pomocą galaxy

---------- Post dołączono o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

@michalkilarski: przy tej ilości użycia wyświetlacza to nie taki dobry rezultat.. zakładam ze max 1h czas wyświetlacza, jaki czas połączeń?

Z tego co pamiętam to około 15 minut.

Co godzinę uruchamiam automatem wifi i synchronizację - nie widać tego na zdjęciu bo i już. Cgi co znaja taskera callnear wszystko wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no to słabo z baterią, mi na KH3 wytrzymywał 2 doby(bateria 2000 samsung)przy czasie ponad 4h wyświetlacza i 1-1,5h rozmów, na KI3 jest 1-1,5 doby z 3h wyświetlacza i ok 50-60 min połączeń. Jak wyświetlacz jest włączony to włączony jest też internet w 95% tego czasu, najczęściej na 3G.. Dane w tle na off.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam na tym romie w set cpu jest opcja smartass v2 czy to jest normalny smartass czy jakis inny?? I tak wogole to jaki scaling jest najlepszy??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM wyglada rewelacyjnie, ale mam pytanko zwiazanie z MMSami

co mozna zrobic zeby soft odpowiedzialny za konwersje fotek zamieszczanych w mmsie lepiej je kompresowal

Stockowa aplikacja (stockowy ROM) z foty 8MP umieszcza do wyslania obrazek wielkosci 27 kb, natomiast

aplikacja z tego ROMu to sama fote umieszcza z wielkoscia 270 kb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Większość romów ma zintegrowany skrypt na poprawę czułości ekranu.

Sent from my GT-I9100 using Forum Runner

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cytat z XDA "Złe wieści ten wątek BĘDZIE DELETE! I zastrzeżone niewiele miejsca. Nie mogę dodać więcej rzeczy. Nowe thrread mogę zabrać w momencie, gdy administrator usuwa mojego starego wątku." google

Chyba się dziś skusze na ten rom choć na ten omega nie mogę narzekać Ja się już chyba uzależniłem od zmiany romów :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to nie jest cytat z xda

to jest cytat....gdyby cie naszlo odsylac mnie linkiem: "Bad news THIS THREAD WILL BE DELETE! I reserved a little space. Can not I add more things. New thrread I bring at moment when admin deletes my old thread"

slowem bym sie nie odezwal gdyby nie to twoje zalosne/od niechcenia tlumaczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiecie czemu po flashu tego romu zniknęły mi Huby i parę aplikacji systemowych typu edytor wideo albo tłumacz?

Da się to jakoś przywrócić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi