Skocz do zawartości
gruber

brak zdjec na koncie google

Rekomendowane odpowiedzi

gruber

Na koncie google mam synchronizacje gmail, kontakty etc., nie wyswietlaja sie ani zdjecia google ani kopia zapasowa zdjec. Dane, wi-fi, synchronizacja konta wlaczone. Acha, przy full wipe i ponownym uruchomieniu i zalogowaniu na konto google nie dostaje maila z powiadomieniem o wyrejestrowaniu (zarejestrowaniu) urzadzenia a chyba powinienem? Bootloader odblokowany. Prosze o pomoc.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Maila nie dostaniesz bo to to samo urządzenie. W samej aplikacji masz włączoną kopię zapasową?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Wydaje mi się, że opcja kopii zapasowej zdjęć pojawi się  dopiero w momencie, gdy masz zainstalowaną aplikację google photos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Aplikacja google photos to przeciez w polskim google play "zdjęcia", nieprawdaz? I ich (aplikacja zdjecia) nie mam w synchronizacji konta a kopia zapasowa i wszystko co powinno tez mam wlaczone. I, Panowie, co dalej z tym fantem zrobic?

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Dalej nie wiemy czy masz zainstalowane Zdjęcia? Jaki rom, stock?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@yaatzek dzieki za zainteresowanie: no przeciez ewidentnie pytam o aplikacje Zdjecia od samego poczatku. mam zainstalowana, jak moglbym inaczej  poruszac ten problem? Dotyczy motorola nexus 6 z Polski, system android 6.0.1, numer kompilacji MOB30O, napisalem, ze stock, zadnych wynalazkow zainstalowanych tylko 2 proste a uzyteczne aplikacje. Nie zaktualizowane: dysk google, google now launcher, przegladarka google chrome ale to chyba nie jest przyczyna? Poza tym nie widac tela w program android beta o co juz sie pytalem ale nie rozwiazany problem tez. Prosze Panow o nastepne podpowiedzi. Bo ja tego problemu zupelnie nie rozumiem, gdzie moglem zrobic blad. 

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Nie pisałeś nic o stocku. Odblokowany bootloader jest dla nas wskazówką, że chciałeś coś grzebać (np wrzucać custom).

Gdybyś nie pisał tak chaotycznie może problem zostałby szybciej rozwiązany.

Zaktualizuj wszystkie google apps. 

Dodatkowo zaktualizuj system do MOB30W (poprawki z sierpnia). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@pczepnik sorry o stocku nie napisalem. Odblkowanie bootloadera juz nie pamietam po co, aktualizowanie google apps w toku, zaraz sprawdze czy uda mi sie zaktualizowac do MOB30W, rozumiem, ze przez ota? Sorry za chaotycznosc ale te problemy mnie juz ladnych pare dni mecza, tel zaszyfrowany. Edit: aktualizacje systemu pisze system aktualny (MOB30O)- dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Wchodziłeś w ustawienia synchronizacji w samej aplikacji? Pamiętam Twój wątek w spr. android beta... może to ma jakiś związek. System wgrywałeś przez factory image z wipem? Nie wiem czy to może mieć jakiś związek ale sprawdż imei i nr seryjny.

[Dodano: 03 sierpień 2016 - 15:02]

Aktualizacje przez ota idą partiami, możesz jeszcze jej nie mieć. Ewentualnie możesz wgrać ręcznie.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi