Skocz do zawartości
gruber

brak zdjec na koncie google

Rekomendowane odpowiedzi

gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

A to ciekawe, szczerze mówiąc sam się zdziwiłem, że tego wcześniej nie sprawdziłem. U mnie też nie ma pozycji zdjęcia w ustawieniach synchronizacji :) Na pewno kiedyś była, widocznie google coś znowu zmieniło. W każdym razie mimo tego synchro działa. Sprawdź czy jak cykniesz jakąś fotkę to Ci przesyła w chmurę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@yaatzek ha, ha b. mi miło, ze dzieki mnie Panowie cos ciekawego zobaczyli. ALE : ciekawostka - na drugim nexusie (z Francji chyba) mam w ustaw. synchro "Kopia zapasowa zdjec". Ale ten byl zaktualizowany do NPD90G, taki sam jak ten drugi, poprzez OTA program android beta, a ten przez NRT (gdzie nie ma kopii zapasowej). Ciekawa sprawa. Fotki leca w chmure od razu. Jaki z tego wniosek mozemy wyciagnac? Czyzby google rzeczywiscie to zmienił, tak jak piszesz?

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Czekaj, czekaj.. Chcesz powiedzieć, że Twoim problemem był stricte brak opcji synchronizacji w ustawieniach, a nie niedziałająca synchronizacja...?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@pczepnik no nie, chodzilo dokładnie mi o brak opcji synchro w ustawieniach dokladnie na koncie google gdzie mamy synchro wlaczanie i wylaczanie poszczegolnych elementow np.: daneaplikacji, dane w google fit, drive, gmail, kontakty itd. Wydaje mi sie, ze w miare wyraznie to opisalem na poczatku.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

No właśnie o to pytam. Masz opcję synchronizacji w aplikacji zdjęcia, która po włączeniu przesyła zdjęcia tak jak powinna. Tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Tak, ale NIE MA kopii zapas. w ustaw. na koncie google, a w drugim tel. jets. 

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Skoro dokonywana jest synchronizacja to w czym problem..

Nie wiem jak jest w N6, ale w N6p opcja synchronizacji zdjęć zniknęła z ustawień systemowych już jakiś czas temu. Uznali chyba, że nie ma co dublować skoro jest już taka możliwość bezpośrednio w aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

Ale w drugim tel. jest i dlatego widzialem problem ale pewnie to sie zmieni lada moment. Z tym dublowaniem pewnie masz racje. Ale jest-bylo? to wygodne. I to nie jest jedna rzecz, ktora sie dubluje. Sprawa chyba wyjasniona - rozwiazana.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi