Skocz do zawartości
gruber

brak zdjec na koncie google

Rekomendowane odpowiedzi

gruber

@@yaatzek ustawienia synchronizacji w Zdjecia? Kopia zapasowa i synchronizacja wlaczone. Wgrywalem przez NRT MOB30M i zaktualizowalo sie przez OTA do MOB30O. O co chodzi z tym imei i nr seryjny? Mam sprawdzic i napisac Panom jakie sa? Nie moge zaktualizowac do MOB30W. System aktualny.

[Dodano: 03 sierpień 2016 - 15:18]

@@pczepnik niestety dla mnie to za trudne, ledwie ogarniam NRT, gdzie MOB30W nie ma a sa androidy N (trzy). Wipe nie pamietam, ale ustawienia fabryczne z poziomu tela robilem.

Edytowane przez gruber

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Sprawdź po prostu w telefonie imei i sn i zobacz czy masz taki sam na pudełku (ustawienia>informacje o telefonie>informacje o telefonie).

Takimi programami jak nrt możesz właśnie zrobić sobie więcej szkody niż pożytku. Wgranie factory image jest na prawdę banalne, gdzieś tu masz poradnik na pewno. Radzę Ci wgrać właśnie z pełnym wipem najnowszy obraz i powinno być ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Robisz kopię zapasową swoich plików + kopię ustawień kontaktów itp itd na konto google, ściągasz obraz systemu, uruchamiasz flashall.bat po podłączeniu telefonu i zrobione. Pamiętaj o debugowaniu usb oraz o sterownikach do n6.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@pczepnik wielkie dzieki, ale nie mam zielonego pojecia jak zrobic kopie zapasowa plikow, flashhall.bat pierwsze slysze, u mnie to odpada bo cos spartole. Ale nawet na MOB30O POWINNO byc na koncie google widac Zdjecia Lub Kopia zapasowa do synchronizacji no w morde jeża o co biega. Musi gdzies byc cos spartolone. Na kompie w Gmail tel. widoczny w sklepie play tez. No co jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Przywracałeś ustawienia fabryczne z poziomu telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pczepnik

Spróbuj usunąć dane aplikacji google photos (ustawienia-aplikacje-zdjecia google-pamięć-wyczyść pamięć podręczną.

Spróbuj też usunąć aplikację google photos z poziomu google play store a później ponownie ją zainstaluj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@yaatzek tak przywracalem teraz sie wnerwilem i jestem w trakcie wipe cahe i wipe data z poziomu recovery nie wiem czy juz nie drugi raz. 

[Dodano: 03 sierpień 2016 - 16:08]

@@pczepnik dzieki teraz robi pelny wipe, zobacze co wyjdzie, potem w razie czego jeszcze raz zrobie to o czym napisales.

[Dodano: 03 sierpień 2016 - 18:07]

Po full wipe, wszystko pobrane i zaktualizowane, Zdjec ani Kopii zapasowej (wszystko wlaczone, wszystkie zdjecia sa w apce Zdjecia, kopia i synchro wlaczone) na koncie google do synchro nie ma. Niestey nie podejme sie wgrywania factory image - powodow parę, ale dzieki Panom za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz wgrać obraz jako ota. Od niedawna Google udostępniło taką możliwość. Oczywiście ota przez adb sideload.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gruber

@@Lawstorant dzieki, ale umijetnosc wgrywania factory image jak i adb sideload jest niestety poza moim zasiegiem z roznych powodow. Dzieki Panom za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaatzek

Wrzuć tu zrzuty ekranu z ustawień synchronizacji w aplikacji zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi