Skocz do zawartości
neonik90

Aparat nie łapie ostrości, nie można zaktualizować androida do 6.0.1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, z góry mówię że jestem laikiem

3 tygodnie temu wysłałem mojego D6503 do serwisu prosto z salonu T-mobile ze względu na to, że telefon po podłączeniu do ładowania kablem usb nie ładował się, mocno się nagrzewał i wyskakiwał komunikat, że bateria jest szybciej rozładowywana niż ładowana. Telefon oddałem zaktualizowany przez aktualizacje xperia do androida 6.0.1 

tydzień temu telefon wrócił z serwisu z informacją "Naprawa urządzenia była niemożliwa, zgodnie z gwarancją w urządzeniu wymieniono płytę główną"

I wszystko było by OK gdyby nie to że:

- nie mogę go teraz zaktualizować do 6.0.1; mam teraz androida 5.1.1 (1282-0218 R4C)

- zmienił mi się numer IMEI

- pogorszyły mi się funkcje aparatu, z racji mojego zawodu robiłem dużo zdjęć drobnych detali trybem pseudo makro w "lepszej automatyce" a teraz nie mogę złapać ostrości nawet z odległości 30cm co strasznie mnie irytuje, więc oddalam aparat ale po zrobieniu zdjęcia detalu i późniejszym wykadrowaniu jakość jest niska!

Czy ktoś spotkał się z czymś takim? Czy w serwisie coś zepsuli? Proszę o pomoc 

Edytowane przez sqner
    Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Może ty po Prostu nie umiesz

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba spróbować wgrać uradzeniem serwisowym jak to nie pomorze to coś z telefonem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi