Skocz do zawartości
Guaaga

Dylemat Note 3 czy 4

Rekomendowane odpowiedzi

Guaaga

Witam. Odkryłam u siebie potrzebę posiadania rysika podczas używania telefonu stąd jestem zainteresowana tylko i wyłącznie serią Note od samsunga.Moje pytanie brzmi: Lepiej kupić 3 czy 4? Zdaję sobie sprawę z tego że zazwyczaj lepiej kupować nowszy model,ale mój budżet jest dość ograniczony. Mogę wydać te 2000 na Note 4 ale zastanawia mnie jedno...czy teraz w 2016 roku opłaca się jeszcze kupić Note 3? A może inaczej,czy warto dopłacić te powiedzmy  500 zł do Note 4?

Pomóżcie proszę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Muszczu

Automatyczna wiadomość

Wątek został przeniesiony z forum

"Co i gdzie kupićCo kupić Telefony - ZakupyCo kupić? - Telefony"

do

"Co i gdzie kupićCo kupić Telefony - ZakupyPorównania telefonów".

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Ja osobiście kupiłem niedawno Note 3. Akurat ten model, ponieważ miałem ograniczony budżet. Jeżeli miałbym więcej sianka z pewnością bym kupił Note 4. Jeżeli chodzi o to czy nadal warto Note 3... Według mnie jak najbardziej tak. Świetny telefon, rysik bardzo się przydaje. Osobiście jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam mialem jakis okres czasu N3 a teraz uzywam N4. N4 wypada mniej plastikowo, rysik o lepszym nacisku czy tam dzialaniu a przede wszystkim aparat. Jezeli bedziesz tykac zdjecia i zalezy tez na dobrej jakosci to polecam Note 4.

Wysłane z mojego SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Warto wybrać nowszy model, choć 2000zł to trochę za dużo.  W tych pieniądzach można już kupić importowanego (innych nie ma) Note'a 5. Okolice 1500zł to uczciwa cena tylko trzeba poszukać pewnego egzemplarza (telefon właśnie wychodzi z produkcji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sebishi

Szukaj na olx czasami sprzedaja nowki z przedluzenia umowy za 1700 zl.

Wysłane z mojego 6070K przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guaaga

Warto wybrać nowszy model, choć 2000zł to trochę za dużo.  W tych pieniądzach można już kupić importowanego (innych nie ma) Note'a 5. Okolice 1500zł to uczciwa cena tylko trzeba poszukać pewnego egzemplarza (telefon właśnie wychodzi z produkcji).

jesli chodzi o N5 to trudno znalezc taki pewny egzemplarz? czym sie kierowac zeby nie dostac jakiegos bubla? bo pewnie ciezko sprawdzic go tak na szybko po otrzymaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    penguino

Wszystkie będą importowane bo Note5 nigdy nie był sprzedawany w Europie. Dlatego lepiej wybrać jakiegoś pewniejszego importera, który w razie problemów nie zapadnie się pod ziemię. Podobno w Polsce dobrze działa wersja N920C. Po więcej informacji udaj się do działu poświęconemu temu modelowi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    raven989
    Mogę wydać te 2000 na Note 4

Nie nie nie. Nie kupuj Note 4 w sklepie stacjonarnym. Jeśli nie chcesz telefonu bez serwisu w Polsce (Note 5), to z tytułowej dwójki radzę zdecydowanie poszukać nowego Note 4 z przedłużenia umowy na OLX lub lekko używanego, np. miesięcznego. Note 4 jest telefonem lepszym od Note 3 bez wątpienia, ale warto go kupić tylko do 1500 zł. 

Edytowane przez raven989

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guaaga

Chętnie kupiła bym Note 5 ale kupując przez internet nie mam nigdy pewności że nie trafię na jakieś chińskie go**o. A nie stać mnie żeby stracić taka kasę. Jeśli macie sprawdzone miejsce gdzie można kupić note 5 w normalnej cenie bez sciemy o braku cła i innych opłat, żeby potem się nagle nie okazało że drugie tyle co za telefon zapłacę za inne rzeczy to proszę i pomoc

Wysłane z mojego LG-D686 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi