Skocz do zawartości
rafi-k

Unroot przed oddaniem do serwisu - jak?

Rekomendowane odpowiedzi

rafi-k

Witajcie. Od kilku dni mój G3 zaczął wariować. Przestał działać czujnik światła i obracanie ekranu. Muszę więc oddać go na gwarancję. Mam w tej chwili TWRP i fulmicsa. Jeśli możecie, napiszcie krok po kroku co zrobić by przywrócić wszystko do stanu pierwotnego. Telefon jest z Orange (zaznaczając tym samym że miałem brand). Wszystkie te kombincaje robiłem rok temu i już kompletnie nie pamiętam co i jak. Chodzę również od samego rana po forum, ale nie widzę żadnego poradnika - noo oprócz unroota stocka, ale to nie to samo raczej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rafi-k

@@Bartos81

Ok. A ma to znaczenie ze w tym momencie mam fulmicsa który jest na androidzie 6 a ja dogram andka 5? 

Skorzystałem z czegoś takiego, żeby znalazło mi mój rom:

http://lg-firmware-rom.com/download-firmware.php?f=352645071301747

Czyli to mam zainstalować, skoro wg imei mi to wyskoczylo?

Edytowane przez bartekc00
Odpowiadając na ostatni post w temacie nie cytujemy go w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobierz MM 6.0 na Polskę i wgraj zamiast piątki, 

Co do FM na andku 6  i wgranie lollipopa to się nie wypowiem, jak fulmicsa instalowałeś bezpośrednio na lollipop to chyba nie powinno być problemu, ale musisz się zagłębić w temat i poczytać, bo ja tego nie robiłem a telefon kupiłem już na andku 6

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi