Skocz do zawartości
4imb0t

LG G2 bateria - gdzie kupić i jak rozpoznać oryginał

Rekomendowane odpowiedzi

4imb0t

Jako, że moja G2 trzyma raptem 3h świecenia ekranu pomyślałem, żeby kupić nową baterię.

W tej aukcji piszą, iż jest to oryginalna: http://allegro.pl/oryginalna-nowa-bateria-lg-optimus-g2-d802-d800-i5449490722.html (43zł)

Jednakże na innej aukcji cena wynosi 90zł http://allegro.pl/nowa-oryginalna-bateria-bl-t7-do-lg-g2-d802-d800-i5161212480.html

A na jeszcze innej aż 150zł http://allegro.pl/100-nowa-oryginalna-bateria-lg-g2-d802-i5551912576.html

Co o tym myśleć? Czy w takim razie ta najtańsza może być jednak podróbką?

Edytowane przez Kelan99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zagu

Podbiję temat, bo chyba nikt nie zagląda. Ktoś wie gdzie można kupić pewną baterię do G2? Wymiana baterii tylko w autoryzowanym serwisie, czy lokalni "specjaliści" też się tego podejmują? Jak tak, to jaki koszt? Przyznam, że opinie o serwisie są, zwłaszcza na facebooku, dość przerażające ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W lokalnym serwisie gsm też Ci powinni wymienić, a kosztu Ci nie podam ☺

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

Nie wie ktoś czym się różnią na alledrogo baterie "oryginalne" za 40 zł od "oryginalnych" nawet za 120 zl? Bo szczerze mówiąc czas na wymianę chyba, już ledwo dzień mi trzyma bateria, półtora roku prawie chyba zużyło ją...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@suszpl 90% i tak pochodzi z aliexpress ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zmieniał ktoś z was baterie w swoim G2?

Macie jakieś pewne źródło żeby nie kupić gówna?

Ja dziś zamontowałem nową, przy zakupie koerowałem się datą produkcji bo na najtansze są z 2013r więc kupiłem pare zł droższą niby 24.08.2015r.

Efekt taki,że w 4 godziny normalnego użytkowania, bez grania czy youtuba nawet bez robienia zdjęć zjechało 50%.

Patrz na wygląd baterii. Ja kupiłem prostokątną bryłę bez uwypuklenia na górze a jak wiadomo w LG G2 wprowadzono innowacyjny kształt baterii zwiększający jej pojemność o nawet 16% przy zachowaniu jej gabarytów. Swoją kupiłem za około 50zł na allegro. Jest za mała, wsadziłem papierek do środka żeby się trzymała styków. Pytałem w saloniku GSM - tam koszt wymiany oszacowali na 120 zł. Możesz poszukać na stronie tellforceone. Powiedz jeszcze, ile godzin SoT przy 50%?

Witam was ! Mam problem odnośnie kupna bateri. Na allegro nie ma szans bo albo używka, albo podróbka.... Gdzie indziej można zakupić oryginalną baterie do lg g2 D802. Serwis 130 zł. trochę dużo. Może ktoś kupował już i może polecić jakiś sklep 

Up zakupiłem dwie baterie w magboss. Polecam w 100%ten sklep. Baterie ori. Z tego roku !

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Kelan99
    Link dotyczył LG G2 Mini

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VEXUSS

Witam, czy warto kupić tą http://allegro.pl/nowa-bateria-premium-blue-star-do-lg-g2-3200mah-fv-i6190168978.html baterie zamiast oryginalnej od LG? Ma ona niby większą pojemność tylko cena jakby dziwnie niska mam wrażenie, czy ta pojemność w praktyce będzie trzymać dłużej niż oryginał kupiony np. W serwisie? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zakupiłem ostatnio baterię do g2 ponieważ stara już wyraźnie straciła na wydajności, zaniepokoił mnie jednak nietypowy wygląd nowej baterii względem starej, chodzi mi zwłaszcza o brak charakterystycznych wgnieceń po bokach jak np. na tym obrazku http://tanstartrade.ca/images/LG%20BL-T7.jpg, czy myślicie że jest szansa że bateria którą kupiłem jest oryginalna? 

Z góry dzięki za pomoc  ;)

Pozdrawiam

20160804_092013.jpg

20160804_092028.jpg

Edytowane przez Danielf85
    Poprawiam nazwę tematu :) Proszę się zapoznać z poprawnym nazywaniem tematów na forum :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Faliq

Wszystko sie raczej zgadza i nie powinno byc problemu. Mysle, ze te wytloczenie to jest jakis "znak firmowy" LG i stosuja to tylko na te baterie, ktora sie znajduje w telefonie. Poszukaj w sklepach / na aukcjach, czy sa baterie z takim wytloczeniem oryginalne od LG, ale watpie, zeby to byla podrobka, skoro wszystko sie zgadza. =)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RDCX

Ostatnio często ludzie piszą, że pomimo iż na aukcji pisało, że oryginał, to i tak dostawali buble. Jak nie sprawdzisz, to się nie przekonasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi