Skocz do zawartości
niice

Kilka pytań o J5 z 2015.

Rekomendowane odpowiedzi

niice

No tak teraz dopiero zauważyłem, że masz J5 z tego roku a ja mam z zeszłego J500f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

Nie nie, ta FN też jest z 2015 roku... :) mam już ją równy rok.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niice

@@purebmx nie ma znaczenia kto jaką ma, w każdym razie ja mam J500F i zrobiłem coś takiego: - wszedłem w ustawienia aplikacji i wyczyściłem dane aplikacji Smart Menadżer i teraz przy baterii mam coś takiego:

mmz8zp.jpg

i teraz sobie poczekam i zobaczymy jaki czas mi zapoda za parę dni.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sytuacja. Gdy przenoszę Endomondo na kartę pamięci to po restarcie fona TouchWiz zostaje zatrzymany a jak wrócę z nią z powrotem na pw to znów jest ok.

Edytowane przez niice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o punkt numer 6 to Android System WebView służy do wyświetlania stron internetowych w aplikacjach, a z tym ANT to ja nie wiem. Jeśli chcesz zachować miejsce w smartfonie to nie aktualizuj i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

ANT ponoć służy do synchronizacji i połączenia z urządzeniami jak pulsometr, smartwatch itd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    niice

Witam ponownie

Czy ktoś mi powie jak w Smart Menedżerze ustawić by nie czyścił mi pamięci multimediów?

I aplikacji zegara też po po przeczyszczeniu zatrzymuje ją.

Edytowane przez niice

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

1. Czy ten telefon ma diode informujacą o nieodebranym polaczeniu ? Taka w rogu co na czerwono miga jak coś przyjdzie, lub ktoś dzwonił :)

2. Czy warto kupić wersje Dual sim (one chyba mają LTE) czy szkoda sobie nimi głowe zawracac. 2 nr chce miec  pod aukcje itp. Chce moc go wyłączać jak nie będe miał aukcji.

3. Co to za wersja Samsung Galaxy J5 6 2016 SM-J5108 ? Czy to Europejski model ? Czy gdzies z zagranicy przywiezione.
    4 Jak sie sprawuje. Czy warto kupic, czy lepiej dolozyc i kupic A5 2016 ?
    5. Ile wg was max mozna na niego wydac na Alledrogo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

1. Diody nie ma niestety, ale da się przeżyć.
    2. LTE mam nawet ja, a mam wersję singleSIM "FN" także o to się nie martw ;)
    4. Chcesz kupić wersję 2015 czy 2016? Obie są godne polecenia myślę. :)
    5. Alledrogo.. uważaj z tym. Już lepiej iść do media i szukać promocji. Bo ogółem jak telefon kosztuje z 800zl to można wyrwać za 300.. Ale będą to poserwisowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam na mysli J5 2016. Na allegro albo na OLX tylko nowy chce, z papierami itp. Kurde ta dioda by sie przydala. Taka pierdołka a cieszy oko :)
    Czy warto kupic telefon kupiony w Orange ? (bez brandu i sim) czy wystrzegać sie z Orange jak ognia.

Edytowane przez MamaMia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    purebmx

tzn. w sieci będzie brandowany, z logiem operatora itd. ;) Ja osobiście nie brałbym takowego, ponieważ wtedy na 99% bawiłbym się w roota i usuwał wszystko co niepotrzebne. Osobiście wziąłbym bez brandu na własność z jakiegoś mediamarktu, rtveuro czy cuś i cieszył się czystym andkiem z "brandem samsungowskim" :)

PS. Ja swój wziąłem w mediamarkcie na własność i widzisz - po roku i tak zamierzam teraz wykonać roota i pokombinować z przenoszeniem aplikacji na SD ponieważ bądź co bądź kusi fakt aby mieć jeszcze więcej apek. Wybór należy do Ciebie i jak bardzo masz wysokie wymagania od "użyteczności" telefonu. Jak ma służyć tylko po to aby popstrykać kilka fotek, dzwonić i smsować to bierz spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi