Skocz do zawartości
sqner

Textra SMS

Rekomendowane odpowiedzi

xperiagosc

Dziwne. Nie powinno tak być. Ja jak chciałem zobaczyć jak orginalna apka, działa, to miałem wszystkie wiadomości (a wcześniej też Textry używałem). Po ponownym powrocie do Textry, mam wszystkie wiadomości, nawet te, które na próbę z systemowej apki wysyłałem.
    Spróbuj może zrobić kopię wszystkich wiadomości, i potem je przywrócić (bez usuwania starych, one się nadpiszą, a "dopiszą" się tylko te, których nie było). Do tego można użyć sms backup & Restore, Super backup, jest tego w gp sporo.

Huawei P30 | Tapatalk

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dziwne, we wcześniejszych telefonach i aplikacjach normalnie można było przenosić sms miedzy apkami, a tu z textry nie mogę wrócić ich do poprzedniej apki. Napisałem do deweloperów i potwierdzili mi ze to nie jest błąd, i nie mogę przepisać tych sms do innej apki.

Zrobiłem tak jak zaproponowałeś, ściągnąłem jakieś programy do tworzenia kopii i zadziałało, chociaż dopiero 3 program sobie z tym poradził. Sms backup & Restore i jeszcze jakiś inny program nie poradziły sobie, smsy moglem odczytać tylko w textra, dopiero jakiś trzeci program to ogarnął i skopiował do oryginalnej apki.

Dzięki !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi