Skocz do zawartości
patryk691

Uchwyt Rowerowy

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nic nie znalazl? Tez szukam....

Jezdze czasem z mapami topo i trzymanie telefonu w rece (szczegolnie na bezdrozach) jest malo wygodne/bezpieczne.

moze to?

http://allegro.pl/item969802961_uchwyt_uniwersalny_gsm_na_rower_motor_oryginal_hr.html

Moglby ktos kupic i sprawdzic, czy zdaje egzamin?;]

Najlepiej byloby zapytac tych, ktorzy juz kupilo, ale niestety gnoje z allegro ukrywaja od jakeigos czasu kupujacych:/

Edytowane przez myxomatosis
    edit

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi się ten uchwyt nie podoba, na pewno bym tam nie wsadził telefonu i zaczął jeździć, powinno to być jakieś solidniejsze mocowanie a nie tylko na "ścisk", telefon powinien być lepiej zabezpieczony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mi się ten uchwyt nie podoba, na pewno bym tam nie wsadził telefonu i zaczął jeździć, powinno to być jakieś solidniejsze mocowanie a nie tylko na "ścisk", telefon powinien być lepiej zabezpieczony

Udalo mi sie namierzyc jednego goscia, ktory to kupil. Oto co pisze:

Jestem zadowolony z tego uchwytu. Telefon trzyma sięjak przyklejony. Dodatkowo kupiłem zabezpieczenie przed upadkiem /gumka, którą obejmuje się telefon/. Nie ma szans by aparat wypadł nawet podczas upadku roweru. Jeśli chodzi o jakość to nie jest to jakaś chińszczyzna. Ja jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znalazłem do Spicy porządny uchwyt tylko drogi :(

Głowica (przykład)

http://www.allegro.pl/item1026782371_glowica_uchwyt_samsung_gt_i5700_spica_brodit_pas.html

Uchwyt

http://www.allegro.pl/item1049845215_ramie_uchwyt_5_rower_motor_quad_hr_auto_comfort.html

Głowice inną można kupić :) wystarczy mocowanie HR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A do góry z tej nie wypadnie? Zdecydowanie inna głowica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jest szansa na uchwyt do milestona na tyle mocny ze wytrzyma downhill i freeride? w celu nagrywania wideo....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy porządna głowica których na alleDrogo jest dużo , później jakiś uchwyt i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. mnie to sie nie podoba mocowanie głowicy i uchwytu. mocniejszy wstrząs i może głowica wypaść. najlepiej to jak zintegrowane było. ale nigdy tego w rekach nie miałem wiec nie moge wiele powiedzieć. w linku tym napisane jest "Uchwyt HR powiada opatentowany system antywibracyjny,gwarantujący że nawet na dużych nierównościach drogi będzie zachowywał się stabilnie." jak dla mnie to jest bzdura bo żeby to sie trzymało stabilnie to musi być mocno przykręcone do kierownicy, wiec cała wibracja z kierownicy przechodzi na telefon, no może w minimalnym stopniu zmniejsza ale prawie nie zauważalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    russo

Odświeżając temat. Wg was jakie uchwyt jest lepszy ten giętki typu:

Ramię uchwyt 3 rower motor quad HR Auto-Comfort (1422211995) - Aukcje internetowe Allegro

czy może taki bezpośredni do kierownicy typu:

Ramię uchwyt 1 rower motor quad HR Auto-Comfort (1434027502) - Aukcje internetowe Allegro

Zaznaczę że potrzebuje to do motocykla czyli teoretycznie mniejsze wstrząsy niż rowerem po bezdrożach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi