Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

maxior886

Restarty telefonu, kilka razy dziennie.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem mój flex od jakiegos tygodnia sam się wyłącza po kilkadziesiąt razy pod rząd i sam włącza i tak jest co kilka dni jakiś pomysł?

Edytowane przez Araa
    Poprawiam nazwę tematu. Następnym razem proszę swój problem opisać jak najbardziej szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw spróbuj przywrócić oprogramowanie a jeżeli to nie pomoże to serwis. Miałem to samo na nowym telefonie. Skończyło się wymianą płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiana oprogramowania nic nie daje teraz doszlo do tego ze jak odlacze od ladowarki to caly czas zapetla sie na logo LG i nie chce isc dalej a po podlaczeniu do ladowarki dziala normalnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozwiązałem problem winna okazała sie bateria telefon śmiga jak nowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, od kilku dni mam problem z moim flexem. Telefon sam się restartuje, włącza sie wyświetla sie tapeta następuje zacięcie i po kilku sekundach jest restart i tak w kółko. Czasami się zdarzy, że przez kilka minut da się go użytkować lecz sprawia wrażenie wolno działającego. Na początku myślałem, że jest to wina baterii więc wymieniłem na nową lecz to nic nie dało. Jak myślicie może to być coś z oprogramowaniem czy bardziej uszkodzona płyta główna? Android 5.1.1

Edytowane przez PiotrekMTBMX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@PiotrekMTBMX

Na początek wgraj oprogramowanie. Pozwoli to wykluczyć problem typu software. Jeżeli po wgraniu oprogramowania problem będzie się powtarzał, to wina leży po stronie sprzętu.

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym najlepiej wgrać nowe oprogramowanie? Chciałem przez LG PC Suite, ale nie wykrywa mi aktualizacji, ani nie można naprawić błędów w obecnej wersji. Skąd najlepiej pobrać pewny plik .kdz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Mam problem ze swoim LG G FLEX 2. Po kilkanaście razy dziennie mój telefon się resetuje. Tą czynność potrafi powtórzyć kilka razy pod rząd. Nie mam pojęcia co się dzieje i nie wiem co z tym zrobić. Pierwszy raz mam jakikolwiek problem z tym telefonem. Czy mogą Państwo coś mi doradzić? Wiem, że już jest taki temat, ale nie ma tam żadnej satysfakcjonującej odpowiedzi. Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up z tego co czytałem to podobny problem na naszym modelu jak i na g3 był po stronie baterii, po wymianie wszystko wracało do normy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adass1

U mnie na flex2 tak samo się restartuje kilka razy dziennie reinstalacja systemu nic nie dała. Nie wiem czy wgrać wcześniej przez pc suit nowy MM czy wysłać na serwis

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez krzychy
    Poprawiony cytat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi