Skocz do zawartości
xXBoMBeLXx

Samoczynne wybudzanie telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z telefonem, a mianowicie sam się wzbudza. Leży Sobie na stole nie podłączony do lądowania i w pełni naładowany i nagle jest wibracja, a telefon się wybudza i widzę ekran blokady tak jakbym chciał go odblokować. Nikt telefonu nie dotykał, nie było żadnego powiadomienia i tak co chwile robi. Wiecie co może być nie tak albo jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bartekc00

@@xXBoMBeLXx

Może włącznik po prostu szwankuje? Nie ma co zgadywać. Najpierw soft od nowa z przywróceniem stanu fabrycznego i sprawdzić czy problem dalej występuje. Wtedy będzie wiadomo czy uszkodzenie mechaniczne czy była to wina oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej jest to samo. Przywracalem system awaryjnie ale to nic nie dało i dalej się wybudza, a nie pokazuje się menu zasilania więc nie sądzę, że to włącznik. Jeśli zainstaluje system na nowo ale ręcznie przez jakim program to powinno to lepiej podziałać niż awaryjne przewracanie ? Był robiony hardreset i fabryczne ustawienia i nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vangreen

@@xXBoMBeLXx Pozostaje oddanie na gwarancję, jeśli zmiana softu nie pomaga jest to wina sprzętu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gwarancja niestety już się skończyła ale wydaje mi się, że to raczej jakiś wirus albo coś w nim siedzi. Spróbuję chyba ręcznie zainstalować i mam nadzieję, że to pomoce. Byłbym wdzięczny za jakiś link do zwykłego softu bo nie ogarniam który to jest i chciałem tylko wiedzieć czy muszę Bl odblokować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi