Skocz do zawartości
KrzysiekSzakal

Telefon nie czyta karty SIM. Wina telefonu czy samej karty?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam juz drugi telefon LG z którym mam ten sam problem. Otóż niezależnie czy sim jest włożona czy nie to wyświetla się ikona sim z czerwonym "X" koło zasięgu. Do posta dołączyłem screen z stanem sieci. W ustawieniach sa widoczne 2 pozycje IMEI i SV. IMEI wyświetla się prawidłowo, przy SV jest 0.

post-58087-0-48962600-1470585048_thumb.png

Edytowane przez Araa
    Poprawiam nazwę tematu. Następnym razem proszę swój problem opisać jak najbardziej szczegółowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też takie coś miałem i po przywróceniu systemu awaryjnie już działało. Żeby to zrobić musisz wejść na tą stronę http://www.lg.com/pl/wsparcie/oprogramowanie wpisz model telefonu i potem w zakładce "oprogramowanie" znajdź "aktualizowanie oprogramowania" masz tam do pobrania "sterowniki" i "lg mobile tool" (chyba tak to się nazywa). Zainstaluj sterowniki, potem program, włącz ten program i wyłącz telefon. Jak już się telefon wyłączy podłącz kabel USB i przytrzymaj przycisk głośności w górę aż nie pokażę się download mode. W tym programie powinien Ci się pokazać telefon, i w zakładce na górze po prawej masz opcje "awaryjne przewracanie systemu" kliknij to i poczekaj aż zakończy wszystkie czynności. Jak się zresetuje telefon powinno już wszystko działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi