Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Wynegocjowaliśmy najlepszą ofertę tylko dla użytkowników Forum Android.com.pl! Czytaj więcej.. ×
lothian

Bieganie z SWR50 - jak połączyć się ze słuchawkami i odtworzyć muzykę?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko do użytkowników. Chciałbym biegać z tym zegarkiem, co do endomondo to już mam sytuację jasną, bo włączyłem GPS i pojawił się na ekranie telefonu skrót do biegania.

Chciałbym sobie podczas biegania włączyć muzykę i połączyć ze słuchawkami Bluetooth Sony MDR-AS600. Czy jest taka możliwość w zegarku? Jak połączyć ze słuchawkami i w jaki sposób można przerzucić na zegarek np. mp3?

Edytowane przez Artok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yerry

Ja na Xperii używam aplikacji Muzyka. W niej tworzysz sobie Listę odtwarzania i włączasz synchronizację tej listy z zegarkiem. Po zsynchronizowaniu wszystkie utwory znajdują się w pamięci zegarka i już stamtąd (a nie z telefonu) odtwarzasz muzykę.

Słuchawki bezprzewodowe parujesz bezpośrednio z zegarkiem (w moim przypadku Jabra Sport Pace).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki ;)

Spróbuję dzisiaj, tylko właśnie nie potrafię sparować tych słuchawek z zegarkiem :/ Zegarek ich w ogóle nie widzi jako inne urządzenie bluetooth. Może gdzieś w zegarku włącza się też NFC?

Ja na Xperii używam aplikacji Muzyka. W niej tworzysz sobie Listę odtwarzania i włączasz synchronizację tej listy z zegarkiem. Po zsynchronizowaniu wszystkie utwory znajdują się w pamięci zegarka i już stamtąd (a nie z telefonu) odtwarzasz muzykę.

Słuchawki bezprzewodowe parujesz bezpośrednio z zegarkiem (w moim przypadku Jabra Sport Pace).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, telefon znajduje bez problemów. Słuchawki mają NFC, więc tylko przykładam i od razu się łączy.

Niestety w zegarku jest problem z ich znalezieniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hatan

W SW3 NFC jest wyłączone. Jedynie parowanie przez BT wchodzi w grę. Jeśli słuchawki będa w trybie parowania to nie powinno być problemu z ich wykryciem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi