Skocz do zawartości
tomeq62

Co wgrać do Nexus 7 2012 tilapia aby działał szybko i jednocześnie nie drążył baterii.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie co wgrać do Nexus 7 2012 tilapia aby działał szybko i jednocześnie nie drążył baterii. Czytam tutaj tematy ale połowa linków nie aktywna, posty nie rozwijane. Czy jest szansa na andka 6 w postaci jakiś aletrnatywnych customromów. Czy pozostać lepiej na andku 4.4.4 oryginalnym albo jakimś customromie bazującym na 4.4.4? 

Edytowane przez K9G
    Tytuł oraz usunięcie prefiksu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zamiast facebooka i messengera, bo one najbardziej obciążały mi N7 korzystam z powiadomień z chrome, żeby nie instalować dodatkowych aplikacji, drugą alternatywą jest facebook lite, ale nie każdemu może spodobać się minimalny interfejs. Z miesiąc temu korzystałem z custom roma 6.0.1 i powiem, że działał o wiele lepiej niż ten nieszczęsny lollipop, który zabija ten tablet. Obecnie siedzę na oficjalnym 4.4.4, bo nie wiem czy to była wina customa,ale tablet bardzo wolno mi się ładował, teraz też w sumie, więc raczej to wina hardware :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie tobie jednemu.Mi na tym lollipopie też wolno ładuje.

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Ps.Sory nie doczytałem.
    W CM13 też miałem problem pod ładowarką.Na lollipopie podczas korzystania z netu pod ładowarką co kilka minut zamiast na plus to schodziło po 1%.Na CM13 było o wiele lepiej bo jednak ładował na plus w trakcie korzystania ale tylko na gappsach z wersji 5.1.1.Niestety lecz też wolno ładował nawet bez korzystania z tabletu.
    Po wielu próbach nie chcąc się cofać w rozwoju i wracać do starego kitkata wybrałem PureNexus grouoer6.0.1.Najpierw testowałem z gappsami 5.1.1 z 3 lipca2016.Było miodnie.Do 18% baterii w godzine net+tubemate,tapatalk i inne aplikacje.aBaterue ładuje lepiej niż w CM13 lecz do ideału sporo brakuje.
    W końcu dziś znalazłem w miare działające gappsy z wersji 6.0.1 i nie ma kłopotu z youtube i usługami googleplay.Do tego pobrałem Fast Charge,wykupiłem premium i teraz jest w miare.Bateria na 5,6 godzin a ładowanie szybsze ale nadal brakuje do tego co było w kitkacie.Główny problem z baterią sprawiają gappsy.Nie każda wersja pomaga baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi