Skocz do zawartości
gruby zawiadowca

Samsung Galaxy S7 Edge - pytania do właścicieli.

Rekomendowane odpowiedzi

Luciola
    4 godziny temu, PavvSoon napisał:

Witam, otóż od wczoraj jestem posiadaczem s7 edge wszystko super tylko zauważyłem, że gdy jest totalna ciemność tylni aparat zamiast całkowitej czerni pokazuje szarość i jakieś widać tam lekko rzeczy znajdujące się w pokoju. Dla testu położyłem na obiektyw s7 edge i sluzbowy w sluzbowym calkowita czern na s7 edge szarosc jakby taka. Gdy jest chociaz troche swiatla jest ok ale jak 0 juz nie. Czy s7 edge tak ma czy co to moze byc? :) dodam zadne efekty nie sa wlaczone

U mnie też jest lekka szarość i to od nowości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kms22

@up te aparaty tak mają. Zmieńcie na tryb pro i będzie krystaliczna czerń.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1 godzinę temu, kms22 napisał:

@up te aparaty tak mają. Zmieńcie na tryb pro i będzie krystaliczna czerń.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Tryb pro bez zmian ale skoro tak mają to luz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

Witam, 

Jak tam z tym wypalaniem pikseli w s7 edge? Czy jeśli będę używał telefon do nawigacji (4-5h) to szybko się te piksele wypalą? To jest mój pierwszy telefon z amoledem więc przepraszam jeśli głupio pytam :D A i jak GPS? Dokładnie działa? Jak dbacie o ekran żeby nie wypalało tych pikseli ? I Czy warto zostać na brandowym oprogramowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maniol

Jak na mnie gps działa bardzo dobrze. Fixa łapie w 3 sekundy niezależnie od warunków atmosferycznych, a mam ustawione - tylko gps.
    Co do ekranu. Jak widzę - następny manewr za 1o km to staram się ekran wyłączać, by chociaż na chwilę się nie świecł, albo jak stoję w korku itp.
    Co do wypaleń ekranu. To mój ma ponad 2 lata i coś tam widać. Nie konkretne kształty, ale na szarym /białym tle widać "zabrudzenia" nie wiem jak to nazwać.
    Jak szukam i wiem gdzie patrzeć to widzę, ale w normalnym użytkowaniu (nie wyświetlaniu szarego tła na max jasności) nic nie widać.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

Okej, co do baterii to synchronizacja ciągle włączona i gps? oraz internet?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dylon
    2 godziny temu, Kenas napisał:

Czy jeśli będę używał telefon do nawigacji (4-5h) to szybko się te piksele wypalą?

Codziennie? :D:D:D

Jeśli będziesz miał pecha, to po jednorazowym włączeniu navi na tak długo już możesz mieć coś wypalonego. Taki ekran... świetne kolory, ale trwałość jak przysłowiowego szajsu chińskiego :)

Ja też miałem wypalenia m.in. po google maps ;) ale w ramach gwarancji mi zmienili ekran. Teraz do navi używam telefonu firmowego (lcd) a jak już muszę u siebie, to raczej yanosik, bo tu mogę ustawić wygaszanie ekranu między komunikatami (tylko jakość nawigacji denna :( )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kenas

No niestety trasy robię co tydzień i czasem w taki teren jadę (Patrz wsie z uliczkami), gdzie potrzebuję ciągle włączony telefon z nawigacją ;/ Czyli ciągła nawigacja odpada tu :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OLED, AMOLED, czy SUPER AMOLED oferuje lepszą jakość obrazu niż zwykłe wyświetlacze LED'owe, zużywają mniej energii, mają większą żywotność, ale ... nie znoszą obrazu statycznego. Wyświetlacze organiczne nie nadają się do regularnej nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi