Skocz do zawartości
warman

Uchwyt do samochodu

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie tego za dwie dychy, dostał strzał z kolana przy wsiadaniu do auta (mam coupe) i nic mu nie jest. Podczas jazdy super, imo język do odklejania go od szyby mógłby być dłuższy, jak za 30zł z wysyłką to udany zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja nie polecam tego za 20 zł, dzisiaj przyszedł i to jest straszna tandeta, szczęki mają masakryczne luzy, o ile ze wsadzonym telefonem jeszcze jakoś to się trzyma kupy, o tyle jak telefonu nie ma to wszystko lata jak stara rudera, elementy grzechoczą i nic z tym nie można zrobić, nie pomaga zaciśnięcie szczęk, ani ich całkowite rozluźnienie, jazda z tym bez telefonu przypomina jazdę z zamontowaną grzechotką dla bobasa

produkt to Vega VH-110, lipa totalna i nawet nie ma sensu tego porównywać do oryginału Samsunga, to jest jakościowa przepaść, zdecydowanie lepiej dołożyć do oryginału i cieszyć się nim przez kolejne lata

edit: mam go już miesiąc, zwracał/wymieniał nie będę bo koszty będą porównywalne z kosztem uchwytu, więc się nie opłaca; z grzechoczącymi "skrzydełkami" sobie poradziłem naklejając kawałki grubej taśmy samoprzylepnej na te "skrzydełka" (jakoś trzeba sobie radzić)... niestety uchwyt ma jeszcze jedną wadę, poważniejszą, u mnie nie trzyma się szyby za dobrze, tzn dobrze się trzyma przez dzień, może dwa, po takim czasie wystarczy go lekko chwycić i odpada, trzeba przyklejać na nowo, najlepiej przed każdą jazdą, teraz dość spore różnice temperatur, więc może po prostu ta guma tego nie lubi... tak czy siak jest to wkurzające

mój poprzedni wieloletni uchwyt, na giętkim niestety pałaku, mniej więcej z podobnej półki cenowej (niestety już za mały dla OP3) od szyby prawie w ogóle nie odpadał, ani zimą ani latem

Edytowane przez bartolinio
    • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

@@bartolinio To chyba trafiłeś na jakiś gorszy egzemplarz, bo u mnie jest ok (nic nie grzechoczy, jak nic nie ma w uchwycie i macham nim).

Wrzucam kilka zdjęć porównawczych z oryginalnym Samsungiem. http://imgur.com/a/5EN0K

Samsung bardziej czarny, wypolerowany. Szerszy rozstaw na dole do ładowania. Ma gumę (trochę większa powierzchnia), zamiast pianki. Uchwyt ciężej chodzi po dokręceniu. Oczywiście z przodu napis Samsung i z tyłu naklejka i zaślepki w miejscu na śrubki i język do odklejania jest odwrotnie i jeszcze troszkę grubsza guma przyklejana do szyby

Edytowane przez pantin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    warman

to chyba jednak skusze się na oryginał, bo widziałem go w sklepie i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zdecydowanie oryginał jest świetny, posłuży długie lata

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Watkins

Ten, tylko drogo, w innym miejscu znajdziesz oryginał wiele taniej, ostatnio nawet w Saturnie widziałem bodajże po 59zł, ale na 100% nie jestem pewny

One+3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Jak odbiera osobiście to na to samo wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam uchwyt samsunga i magnetyczny uchwyt na kratkę nawiewu i ten drugi mi bardziej pasuje, nie zasłania szyby i jest bliżej zasięgu oczy i ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od zawsze używałem uchwyty HR na kratkę dedykowane, ew uniwersalne, jednak od kilku miesięcy przekonałem się na tyle do uchwytów magnetycznych na kratkę, ze do OP3 zamówiłem specjalnie obudowę nillkina, którą przyciąga uchwyt magnetyczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi