Skocz do zawartości
szczawers

Simlock w Desire S

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie jest bardziej z ciekawości gdyż już mam zdjętego simlocka, ale czy ktoś robił już to w swoim zaciszu domowym, a jeśli tak to może stworzyłby jakąś instrukcję. Szukałem przez długi czas jak to zrobić z simlockiem Orange UK lecz nie znalazłem, skierowałem się do komisu i tam za opłatą zrobili, a teraz zżera mnie ciekawość jak?? :P

Odp mogą być odnośnie każdej sieci na pewno jeszcze komuś się przyda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tod

Ja z magicznego kiedyś ściągnałem :P zn się kupiłem na allegro kod wpisałem i booom telefonik uwolniony :)

Koleś potrzebował tylko mój nr IMEI ... ciekawe tylko jest skąd on miał te kody...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem wiele ofert ściągnięcia simlocka kodem. W moim przypadku simlock został zdjęty po kablu, jednak jeśli ktoś ma jakiś generator kodów lub wie jak ściągać simlocka po kablu może się podzielić wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cvxcvx

Kupujesz odpowiedni box typu Htc dongle lub innym i robisz bez problemu simlocka po kabelku.

Co do kodów togłównie pochodzą one z baz operatorów, lub są generowane na podstawie numeru imei.

Za darmo to można liczyć kody do starych noki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli nie ma możliwość samemu ściągnąć simlockaw tym tel??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deo

Można samemu jak już ktoś wyżej pisał przez xtc-clip na allegro można znaleźć za 300zł lub jeszcze kodem. Kody też trzeba kupić. Za darmo umarło i to dosłownie bo tylko stare NOKIE można odblokować za darmo w sieci. Z tego co się orientuje to dla X8 jest program, który umożliwia odblokowanie sim-lock licencja kosztuje chyba 5€ na dzień albo na jeden model. Z tego co wiem to obsługuje ta aplikacja więcej telefonów. http://forum.android.com.pl/f257/poradnik-zdjae-cie-simlocka-i-root-dla-poczae-tkujae-cych-wystarczy-1-program-95413/. Nie wiem czy istnieje też coś takiego do Desire S. A co do kupujących Desire S to jak chcecie uniknąć SimLocka bierzcie z Plusa, Play lub T-Mobile. Tylko Orange zakłada simlock (Jeśli chodzi o polskie sieci)

wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ] Edytowane przez Deo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x