Skocz do zawartości
shados

Słuchawki - niezłe i nie drogie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam chińskie z aliexpress VJJB K4S za 20$, podobno w tej cenie bezkonkurencyjne, a jak na moje nieaudiofilskie uszy dużo lepsze niż poprzednie Brainwavz Alpha, a do tego wygląd bardzo fajny. 

OnePlus właśnie wypuścił swoje Bullets V2 za 20 euro, jak by ktoś chciał mieć telefon i słuchawki z OP xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pantin

Jeszcze w sklepie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka dni temu kupiłem  Philips SHE3590 i jestem pozytywnie zaskoczony jak te słuchawki grają przy cenie 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kliko

Osobiście polecam SoundMagic ES18/E10. Grają prawie tak samo, z tą różnicą, że E10 troszkę lepiej gra niskie tony. ES18 tanie jak barsz, ale po roku trzeba będzie kleić. E10 trochę droższe, ale solidne, metalowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ode mnie propozycja AKG y30. Słuchawki można złapać za około 150 zł, mają pilota i mikrofon a grają fenomenalnie. Zaznaczam, że to słuchawki półotwarte, więc nie każdemu przypadną do gustu. Używam ich z OP i jestem bardzo zadowolony. A przeszedłem przez kilka modeli od SH, przez Creativy, KOSSY, aż trafiłem na te :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KarmiPL

Miałem już wiele słuchawek, od Beats po Sennheiser, ale SoundMagic E10 są naprawdę świetne, jak za swoją cenę, tylko bardzo długo się wygrzewają, trzeba naprawdę długo ich używać, żeby uzyskały właściwy dźwięk. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze swojej strony także moge polecić SM E10. I faktycznie bardzo długo się wygrzewają. Najlepiej samemu w sklepie sprawdzić i wybrać te, o najlepszym brzmieniu dla ucha :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od siebie polecam Snab Overtone EP-81 cena około 60zł - na plus nieźle grają, nie są tandetnymi plastikowymi słuchawkami. W zestawie pokrowiec okrągły, 3 zestawy wkładek silikonowych + fabrycznie pianki które dla mnie są rewelacyjne. Na minus dla niektórych tylko to że nie posiadają mikrofonu ani pilota na kablu - ja nie potrzebuję ;). Droższe Snab-y EP 101M posiadają mikrofon na kablu ale cena około 110zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi