Skocz do zawartości
mimowolny

info Bateria w XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Ile wam działa telefon na baterii? Też macie tak, że przy ok. 92% telefon już na zielono świecie, że naładowany na full? Albo bateria jest 100% i nagle po kilku sekundach spada do 97%? Bo wg mnie bateria szału tutaj nie robi, lepsza niż w innych, ale gorsza od poprzednika (4dni) a tutaj tylko 2dni, w innych dnia nie wytrzymała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam rozumieć, że w poprzedniku, tj. Redmi Note 2 bateria trzymała Ci aż 4 dni?

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

[Dodano: 23 luty 2016 - 08:45]

Dioda na zielono świeci chyba już od 90%. U mnie też gdy jest powyżej 90 ale mniej niż 100 świeci już na zielono. Jak dobije do 100 zawsze zostawiam jeszcze na jakieś 10-20 minut żeby się doladowala, wtedy te 100% dłużej się utrzymuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do baterii to z różnymi opiniami się spotkałem. Jednak posiadam Redmi Note 2, telefon od lutego 2016 działa tak samo płynnie, bateria jest wporządku a jest to telefon o ciut gorszych parametrach. Jak za takie ceny jest to świetny sprzęt godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to możliwe, że jedni piszą o SOT na poziomie 8 - 10 h, a inni ok. 4 h? Dla mnie to kluczowy czynnik. Teraz mam 3.5 h i brak wolnego ładowania, więc szukam czegoś z mocniejszą baterią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możliwe ponieważ różni ludzie różnie i w różnych warunkach oraz na różnych ustawieniach użytkują swoje telefony. Ja np mam włączony tryb nocny , bateria wieczorem 100% i rano również 100%. W pracy i w domu Wi-Fi więc lte nawet nie włączam.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to możliwe, że jedni piszą o SOT na poziomie 8 - 10 h, a inni ok. 4 h? Dla mnie to kluczowy czynnik. Teraz mam 3.5 h i brak wolnego ładowania, więc szukam czegoś z mocniejszą baterią.

Bo są dwie wersje tego telefonu: z procesorem od Qualcomma i Mediateka. Ten pierwszy ma sot ok. 10 h a drugi ok. 4 h

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aferka

Witam,Mam pytanie do posiadaczy tego konkretnie modelu 

XIAOMI REDMI NOTE 3 PRO 3GB RAM 32GB

, ten mnie interesuje i chce zakupić,Bateria jest tam spora,ale jak to wygląda w rzeczywistości? ile tel i przy jakim korzystaniu wytrzymuje?jakie czasy SoT?  Nie znalazłem wątku,ale jak pominąłem to prosze o przekierowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    91MaxeL

U mnie SoT jest na poziomie 8-9 godzin obecnie. Przy LTE o godzinę, dwie krócej.

Edytowane przez 91MaxeL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

10h30min miałem max SOT. Na LTE będzie krócej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aferka

Dużo korzystam z LTE,ale wyniki są jak najbardziej satysfakcjonujące nawet jeśli będzie to te dwie godz krócej.Dzięki za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi