Skocz do zawartości
enesas

[T-Mobile] Samsung Galaxy A5 2016 w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

enesas

Witajcie. Przeglądam te oferty i mam mały problem. Mianowicie, aktualnie mam abonament na umowie bez terminowej (skończyła się umowa) i mogę wziąć nowy abonament z telefonem. 

Pani w T-Mobile zaproponowała mi 3 karty SIM (w tym na jedną bedzie telefon) za 85 zł miesięcznie + 400 zł dopłata do Galaxy A5 2016. 

Moje pytanie, to czy jest możliwość wzięcia abonamentu na jeden numer (ten na który się własnie skończyła umowa w t-mobile) z Samsungiem Galaxy A5 2016? 

Z tego co widzę, to można wziąć ofertę Comfort za 1 zł przez 6 miesięcy a potem 69,99 zł przez 18 miesięcy. Choć gdy wybiorę ofertę Comfort na stronie T-Mobile i telefon to mam do wyboru tylko: Przeniesienie nr, z karty i nowy numer. Pani w okienku mi powiedziała, że to w ogóle NIE JEST DLA OBECNYCH KLIENTÓW, a na www piszę że jest...

Co do tej oferty, to jak mogę obliczyć (a jakby mi ktoś mógł tu obliczyć i napisać jak to zrobił, to było by super) ile wyniesie mnie SAM telefon w tej ofercie (po tych całych 24 miesiącach abonamentu + to co płacę na start)?

Pytam, bo abonament będzie brany na zasadzie że telefon biorę ja a abonament (karta sim) ojciec (sam nie mogę, bo mam abonament w Orange jeszcze półtora roku).

Ta oferta na te 3 karty też jest ciekawa, ale nie mam komu dać tej trzeciej karty :/ . 

Mam nadzieje że wszystko zrozumiale napisałem. Jakby jednak tak nie było, to pisać a wyjaśnię :) .

Edytowane przez enesas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zadzwoń do Sekcji Utrzymania Klienta dzwoń do BOK i proś o przełączenie tam daj znać na pw jaką ofertę dostałaś powiem czy to są max zniżki czy nie i co jeszcze mozesz ewentualnie ugrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enesas

Temat do zamknięcia. Pani w salonie rozwiała wszelkie moje wątpliwości :) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi