Skocz do zawartości
joski

Bateria w A5 2016

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon korzysta z nie "natywnego " operatora. Często tak miałem jak np będąc w play lapalem zasięg plusa, Orange etc. Taki roaming krajowy;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Entercode

Jw, poza tym nie stacjonuje obecnie w PL. Operator zagraniczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
S5Fan

oznacza roaminig

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o info jakie macie czasy pracy na baterii.

np. ile trzyma dni z teraz ile był podświetlany ekran (nie wiem czy to będzie w jakiś sposób miarodajne)

I czy po zmianie Androida z 5 na 6 jest jakaś różnica na korzyść w długości pracy ?

Edytowane przez Fenek
Słownictwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, słuchajcie możecie mi powiedzieć na jakiej wersji androida wam wytrzymuje telefon ponad 5h SonT z włączonym LTE albo 4h i prawie połowę baterii? Ja dopiero zakupiłem ten telefon w T-mobile i mam androida 5.1.1. Maks przy włączonym tylko Wi-Fi i wyłączonych wszystkich możliwych bzdetach, które ciągną bateria, to co mi się udało uzyskać to 4,5h, dodam, że w ogóle nie gram w gry a podświetlenie ekranu mam ustawione na okolo 20%. Może ta wersja od T-mobile tak zżera baterie?

Edytowane przez jurassik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Arlon

Czy używacie oszczędzania energii? Znacząco wydłuża działanie telefonu? W ustawieniach jest podany czas z oszczedzaniem i bez i różnica jest znikoma.. Nie wiem czy jest sens tego używać i chcę poznać też Wasze opinie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
enesas

Wedlug mnie nie ma. Bez oszczedzania trzyma bardzo dobrze, a takie oszczedzania tylko zwolnia dodatkowo telefon.

TapTap z Mki :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Enesas, a możesz dokładnie sprecyzować co oznacz w twoim przypadku trzyma dobrze? Ile średnio na podświetlonym ekranie i w jakiej sieci (tzn jaki rom), czy to jest android 6 czy 5,1?

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie dobrze to jak odlaczam o 7mej rano, używam cały dzień jak typowego smartfona i koło 24 jak podłączam mam jeszcze z 30% zapasu.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi