Skocz do zawartości
mackus

Brak usypiania telefonu podwójnym kliknięciem

Rekomendowane odpowiedzi

mackus

Mam proble, od wczoraj bez żadnego powodu przestało działać knock on/off czy da się temu jakoś zaradzić bez wipe?

Soft30b root

Oczywiście do tej pory wszystko działało.

Znalazłem temat do g2 gdzie trzeba było wejść w tryb ukrytego menu ale tutaj nie mogę znaleźć działającego kodu:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
krzychy

@Up

*#546368#*855#

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mackus

Nic się nie dzieje po wpisaniu tego kodu:(

[Dodano: 14 kwiecień 2016 - 07:48]

A jednak działa:). Wyłączył się knoc, a kod działa tylko w nie tzw pływającym oknie:) tylko na całym ekranie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Od wczoraj nie działa mi podwójne tapnięcie wybudzenia/uśpienia czyli tzw. knock on. Chcę zapytać czy jest w telefonie opcja do jego właczenia/wyłaczenia bo jak wyjąłem go wczoraj z kieszeni to było mnóstwo aplikacji uruchomionych i mogło mi sie przestawic. Dodam też, że pobierałem wczoraj jakąś łatke zajmującą ok. 2mb. Może to mogło być efektem usterki, nie znam się za bardzo także proszę was o pomoc. 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Marcin7696

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seiko

@@Marcin7696 podpiąłem temat. Jak wyżej wejdź w ukryte menu i włącz. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PSony3

Witam serdecznie.

Wczoraj po zmianie karty sim z Orange na Plusa przestała działać opcja blokowania/usypiania ekranu podwójnym kliknięciem, wybudzanie działa normalnie Knock Kode też. Zamieniałem karty sim, szukałem rozwiazania u wójka GOOGLE i opcji od tego blokowania w ustawieniach, . Bardzo proszę o pomoc bo nie bardzo uśmiecha mi się resetować telefonu i ustawiać wszystko od zera

Zauważyłem jeszcze że jak wyłączę Knock Kode i ustawię bez blokady lub przesunięcie palcem to wybudzanie podwójnym kliknięciem też nie działa

Edytowane przez PSony3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
marcinb24

Blad systemu i powinien monoc resetustawien do fabrycznych. Ewentualnie mozna wejsc w menu serwisowe i tam jest opcja od dwutapu. Sprzwdz czy wlaczona.

Wysłane z mojego LG-D855

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PSony3

Dzięki serdeczne, uratowałeś mnie przed resetem. W menu serwisowym opcja Knock ON/OFF była wyłączona.

Dzięki !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi