Skocz do zawartości
mrand

Samsung Galaxy J5 (2016) - pytania nowego użytkownika/pytania do właścicieli

Rekomendowane odpowiedzi

J5 nie ma diody Led do powiadomień.
    Natomiast chciałbym zapytać co zrobić aby telefon tylko raz powiadamiał dźwiękowo o przygotowawczym sms, i tylko raz, a nie co minutę dźwiękiem przypomina.
    Proszę o odpowiedzi od osób które mają tylko ten model

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co oznacza pseudonim w informacjach medycznych, wyświetliła się nazwa użytkownika, wpisane są leki i choroby. Pod tymi wiadomościami pojawił się pseudonim N/AN/A. Nie jest to mój telefon ale bliskiej mi osoby. Ja jestem laikiem w tych sprawach a jestem ciekawa co to oznacza. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sunday

Jak odbierać i kończyć rozmowy przyciskiem home ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    melis

@sunday Sprawdź ustawienia->dostępność->Odbieranie i kończenie połączeń

dodana zawartość

@oldakon Oznacza tyle wydaje się mi, ile chciał aby oznaczał, tworzący go user.

• Piwko! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sunday

melis jest , thx za pomoc , poz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szukam sposobu jak ustawić animowaną tapetę na blokadzie telefonu j5 (2016). Wiem ,że było to możliwe poprzez wbudowany sklep z motywami nie korzystam już z niego a wrzucenie pliku w formacie gif wyświetla jedynie statyczny obrazek.

Edytowane przez Pinoqjo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś biegły w temacie aplikacji Network Cell Info Lite może wskazać przyczyny, że ta aplikacja się nie chce uruchomić? Pojawiają się tylko 4 strony informacyjne programu, które omawiają do czego jest program. Na dole ostatniej strony ptaszkuję "Korzystając z tej aplikacji, akceptuję warunki..." i wybieram pod tym opisem przycisk "POCZĄTEK" i wtedy znika wszystko i tak jakby było już koniec pracy aplikacji.

Czy to jest związane z jakimiś uprawnieniami aplikacji? Coś trzeba odblokować? Inne aplikacje tu jakość współgrają z tym programem o które on sam się nie upomni, że ma mieć odblokowane. W samych ustawieniach dla programu odblokowałem to co miał na liście (lokalizacja, pamięć, telefon) że potrzebuje dostępu ale to nic nie wnosi. Liczyłem, że jak są za ostre ustawienie prywatności to aplikacja sama zakrzyczy, że potrzebuje dostęp do jeszcze narzędzi Z, Y, X i wskaże co ma mieć jeszcze ekstra odblokowane. A może inna przyczyna? Czy ta aplikacja wymaga konta na gmailu, obowiązkowe dostępu sklepu google (co jak pobierzemy sobie ją jako niezależną instalkę spoza sklepu) i byciu na niego zalogowanym w czasie działania? Może ktoś siedzący w temacie sprawdzić jak ta aplikacja reaguje gdy inne popularne aplikacje współtowarzyszące mają zablokowane uprawnienia dostępu (by się za bardzo nie panoszyły i telefon nie generował sztucznego ruchu do neta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi