Skocz do zawartości
zajacp1

Wybudzanie telefonu w kieszeni - w jaki sposób naprawić?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od jakiegoś czasu mam problem z moim G3 - mianowicie wybudza się on w kieszeni, kiedyś w momencie kiedy był przyłożony do czujnika zbliżeniowego jakiś przedmiot, telefon zapobiegał wybudzeniu się, teraz wybudza się i niestety w kieszeni mojej dzieja się różne rzeczy (wydawanie poleceń wysadzenia pentagonu i takie tam) - czujnik jest sprawny, ponieważ ekran wyłącza się w trakcie rozmów. W jaki sposób mogę naprawić ten problem? Dodam, że formatowałem urządzenie, zmieniłem soft - problem występuje na stocku i na modyfikowanych romach z TWRP. Jeden dzień działa jak trzeba, na następny już nie.

Edytowane przez zajacp1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vvti

Mam dokładnie to samo, zacząłem nosić telefon ekranem do zewnątrz, innego rozwiązania nie widzę.

U mnie czujnik działa tak samo, telefon przy twarzy się wygasza, jak zasłonisz czujnik palcem czy czymkolwiek innym to się włączyć nie da, ale jak jest w kieszeni to jednak się czasem sam odblokuje a potem wydaje właśnie najbardziej ciekawe polecenia ;)

Przez jakiś czas nawet wyłączyłem w menu serwisowym tap to wake, ale z guzikiem się żyć nie da :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mSTi

Wtrącę się w ten temat, ponieważ i mnie on częściowo dotyczy. Ustawiłem sobie odblokowanie kodem PIN, ale nadal jest coś co mnie strasznie denerwuje trzymając telefon w kieszeni a mianowicie wybudzanie i uruchamianie aparatu, który robi sobie całą sesję zdjęciową w kieszeni (w dodatku przełączając na przedni i tylni aparat) :D I tu mam pytanie do znawców tematu. Czy da radę pozbyć się tej ikonki aparatu przy ekranie z PIN'em ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi