Skocz do zawartości
rexstal

Samsung Galaxy S5 często bez powodu gubi zasięg .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem ostatnio Samsunga Galaxy s5 (SM-G900F) i mam z nim problem a mianowicie chodzi o zasięg. Praktycznie cały czas gubi zasięg, przy próbie wyszukiwania zasięgu wyszukuje go długo a gdy go wyszuka jest problem z rejestracją w tej sieci. Czym może to być spowodowane? Dodam że w 100% nie jest to wina karty SIM oraz systemu ponieważ jest taki sam problem przy innych kartach SIM oraz przy innych systemach.

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bladeno1

@@rexstal,

Skoro wgrywałeś na nowo oprogramowanie a karta SIM jest ok., to możesz mieć problem z anteną albo układem GSM (źle zestrojony lub ogólnie uszkodzony). Masz gwarancję na telefon jeszcze? Jeżeli tak, to wysyłaj telefon do serwisu.

Od początku posiadania S5 masz problem z zasięgiem? Skąd "pozyskałeś" ten egzemplarz?

Edytowane przez bladeno1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam go od ciotki która jest za granicą niestety nie ma gwarancji :/

Jak można to naprawić?

Edytowane przez Muszczu
    Połączyłem posty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Będę się streszczał. W moim galaxy s5 jest problem z siecią a mianowicie niekiedy ucieka a jak jest to nie derady wysyłać SMS ani dzwonić co może być przyczyną i jak to naprawić? .

PS. To w 100% nie jest wina karty SIM ani oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam problem ze swoim Galaxy S5 niestety kilka tygodni po gwarancji bo tak długo szedłem do serwisu. Mianowicie, telefon jest od roku w PLAY ale od dwóch tygodni praktycznie nie mam zasięgu albo max 1-2 kreski (Warszawa). Do tego pojawia się kilka razy dziennie komunikat, że nie znaleziono sygnału sieci komórkowej, maile nie wychodzą przez to a nawet gdy jestem pod WIFI w domu to też zdarza się, że mail nie poszedł o brak sygnału.

Niestety nie mogę załączyć zrzutu ekranu z CC bo pojawia się komunikat o zbyt małej ilości pamięci a nie wiem czemu na liście aplikacji do załącznika mam tylko aparat, kamera, dyktafon i dokumenty bez dostępnu do zdjęć. POMOCY bo to jakiś dramat nastał?

Edytowane przez krzysiek1981
    Dodanie szczegółów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Być może moduł GSM padł w telefonie. Oddaj do serwisu na diagnostykę. U mnie taka usługa kosztowała 30zl, chyba że chce naprawy to koszt naprawy bez diagnostyki. I to wszystko w oficjalnym serwisie samsunga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bobi74

Witam koledzy

Mam taki oto problem z moim telefonem s5 g901f. Mam w sieci Plus i maksymalnie mam 1 kreske zasiegu lub wcale niezależnie miasto czy wies . Ciekawe jest to że gdy wykonuje połączenie na 1 kresce zasieg od razu skacze na maksa, koncze połaczenie zasieg od razu spada do 1 kreski lub całkowicie gubi zasieg. Drugą ciekawą rzeczą jest to że gdy włoże karte francuską bo tez taką posiadam to zasieg w tym tel jest na maksa. a karte  plusa włoze w inny tel tez jest zasieg na maksa. Stało mi sie to od jakiegoś czasu. Robiłem ustawienia fabryczne i to samo. Nie wiem koledzy może jakoś całkiem wyczyścic ten telefon i od nowa wgrać android na tą chwile mam 4.4.4. Co radzicie czy to od systemu cos sie dzieje tak?

dodana zawartość

może inny android wgrać może to pomoże ale jaki polecacie? Może dobrze wyczyścic ten telefon ale czym?  Prosze pomóżcie koledzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi