Skocz do zawartości
Szynku

Mój telefon nie wstaje po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela >>> PISZ TUTAJ <<<

Rekomendowane odpowiedzi

Szynku

W tym wątku od dzisiaj, proszę zgłaszać swoje problemy po wgraniu ROM-u/MOD-u/Kernela itp.

każdy nowy temat typu "Wgrałem ROM xxx i telefon się nie uruchamia" będzie przenoszony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć mój g3 jest w tej chwili chyba martwy ponieważ gdy go włączam pojawia sie logo Lg i po krótkim czasie jest ciemny obraz z napisem Fastboot mode started. Moje pytanie do bardziej doświadczonych kolegów jest czy da się coś z tym zrobić domowymi sposobami czy czeka mnie wizyta w serwisie.Wczoraj jeszcze śmigal aż miło do momentu gdy jak tylko go włączyłem system działał około 10 sekund, następowało zwieszenie i restart pomyślałem ze system mi się sypnął.Więc chciałem za pomoca LGFlashTool2014 wgrać od nowa system wszystko szło do 25% po czym zatrzymało się i nic. Nie mam również dostępu do dowload mode a wieć kicha z góry dziękuje i przepraszam za wszelkie błędy:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP skoro nie działa download mode to raczej nie podniesiesz go domowym sposobem.

Edytowane przez S3V3N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie myślałem :< trudno trzeba poszukac jakiegos serwisu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

zrobiłem sobie soft bricka próbując wgrać inny rom przez CWM. Odpaliłem flash toola,włączyłem telefon w download mode. Załadowałem plik i odpalam. Po chwili dostaję komunikat o błędzie połączenia z sewerem i spróbuj ponownie później. O co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ignoruj to i nic nie klikaj. "Złap" to okno i przesuń w górę i zobaczysz że pasek postępu będzie się przesuwał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pomoc:) Telefon postawiłem na nogi inną metodą. Postaram się niebawem napisać tutoriala o tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kolegów, mam pytanie

Mam podobny problem co kolega nasyk30 telefon pokazuje [780] fastboot mode started I nie mogę nic zrobić, hard reset nie pomaga bo po zatwierdzeniu 2 razy tak od razu wchodzi w fastboot mode, ta sama wiadomość gdy próbuję uruchomić download mode, Czy po takim bricku nie ma już szans by go samemu przywrócić do normalności?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adif1

Opisywalem to w innym temacie w fastboocie wgraj na nowo lafa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Bardzo proszę o pomoc. Jestem posiadaczem nowego G3 16gb z play i chciałem wgrac czysty rom 5.0 programem FLASH TOOL 2014. Jednak podczas instalacji wyskoczyl blad (miałem poprawny rom). Teraz telefon nie wstaje. Tzn po uruchomienia mam tylko (17740) Fastboot mode stared) tryb download również pokazuje Fastboot restet. portchange.. i nic więcej. Proszę czy może mi ktoś wytlumaczyc po kolei jak mam postapic aby uratować tel. Nie miałem wcześniej styczności z LG i nie wiem co i jak zrobić. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi